Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Bajkowe witaminy

Bajkowe witaminy
Zobacz więcej zdjęć »
Plusssz Zizzz to pyszne witaminy dla dzieci w formie kolorowych cukierków, które zabawnie musują w ustach i są dostępne w czterech owocowych smakach: pomarańczy, wiśni, truskawki i maliny.

Moc zabawy dostarczają naklejki z ulubionymi bohaterami Disneya, rebusy i kolorowanki dołączone do opakowań. Można je zbierać i się nimi wymieniać.
Plusssz Zizzz uzupełnia codzienną dietę malucha w witaminy i wapń niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. Pomoże wzmocnić organizm i zwiększyć odporność ruchliwym, aktywnym i ciekawym świata małym zdobywcom. Co ważne, produkt jest całkowicie bezpieczny, bo zawiera tylko naturalne barwniki i nie ma w nim konserwantów. Dzieciaki uwielbiają te zabawnie musujące na języku tabletki w owocowych smakach! Do tego można zjeść aż 6 tabletek dziennie bez obawy przedawkowania. Preparat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AleksandraM

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »