Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Przyswajaj wiedzę płynnie … z Plusssz Active

Przyswajaj wiedzę płynnie … z Plusssz Active
Zobacz więcej zdjęć »
Gdy potrzebujemy dodatkowej dawki koncentracji i poprawy pamięci niezastąpiony jest preparat witaminowy Plusssz Active, z niacyną, L-karnityną i magnezem.

Studia: dzienne, zaoczne, wieczorowe, podyplomowe, uzupełniające … Niezależnie od wybranej formy edukacji wyższej ilość wiedzy, którą należy przyswoić podczas nauki do sesji egzaminacyjnej jest imponująca! Gdy potrzebujemy dodatkowej dawki koncentracji i poprawy pamięci niezastąpiony jest preparat witaminowy Plusssz Active, z niacyną, L-karnityną i magnezem. Płynna forma preparatu sprawia, że substancje czynne w nim zawarte przyswajają się szybciej, więc już po chwili do spożycia czujemy efekty. 

Spadek nastroju, rozdrażnienie, silne napięcie nerwowe i emocjonalne, to tylko niektóre objawy towarzyszące sesji i wszystkim ważnym egzaminom. Wiedząc, że to właśnie od ich wyniku bardzo często zależy nasza bliższa i dalsza przyszłość, denerwujemy się i stresujemy. Taki stan nie sprzyja optymalnemu przyswajaniu wiedzy. Do tego często dochodzi zbyt mała ilość snu i odwodnienie spowodowane nadużywaniem kawy. Jak sobie pomóc i nie zwariować?  Skołatanym nerwom pomoże telefon do koleżanki i rozmowa o wszystkich obawach i trudnościach. Pracę mózgu natomiast błyskawicznie poprawi Plusssz Active. Ten preparat został opracowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb osób przyswajających wiedzę pod presja uciekającego czasu. Wystarczy rozpuścić musującą tabletkę w szklance zimnej wody, następnie rozkoszować się grejpfrutowym smakiem napoju i już po chwili zwiększa się wydolność psychofizyczna organizmu. Wzbogacony o witaminy i minerały Plusssz Active ułatwia koncentrację i przyspiesza zapamiętywanie w zdrowy sposób, bez efektów ubocznych. Dlatego w okresie intensywnej nauki z całej gamy produktów Plusssz warto sięgnąć właśnie po Plusssz Active!  

Pozytywne działanie preparatu zostało potwierdzone przez Akademię Medyczną Wydziału Farmacji. Plusssz Active został też uznany za Studencki Farmaceutyk roku 2010.

Plusssz Active wspomoże sprawność intelektualną, nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, aby dzięki temu szanse na życiowy sukces ciągle rosły.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AleksandraM

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »