Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Plusssz Zizzz o smaku poziomkowym

Plusssz Zizzz o smaku poziomkowym
Zobacz więcej zdjęć »
Różowe pudełeczko, na każdym wieczku inna naklejka, a wewnątrz porywające niespodzianki… Z myślą o wszystkich małych księżniczkach – naszych ukochanych córeczkach – marka Plusssz Zizzz przygotowała nowy produkt: witaminy dla dzieci Plusssz Zizzz o smaku poziomkowym.

Różowe pudełeczko, na każdym wieczku inna naklejka, a wewnątrz porywające niespodzianki...

Z myślą o wszystkich małych księżniczkach - naszych ukochanych córeczkach - marka Plusssz Zizzz przygotowała nowy produkt: witaminy dla dzieci Plusssz Zizzz o smaku poziomkowym. Musujące, poziomkowe pastylki zamknięte są w opakowaniach opatrzonych wizerunkami ulubionych księżniczek z filmów Walta Disney'a: Królewną Śnieżką, Małą Syrenką, Bellą i Kopciuszkiem. Witaminy Plusssz Zizzz zostały stworzone, aby dostarczać maluchom jak najwięcej radości i zabawy. Przecież nic nie ucieszy małej dziewczynki bardziej, niż kolorowanka z ich ukochanymi księżniczkami, rebusy czy naklejki do zbierania. A do tego pyszne, musujące w ustach witaminki o smaku soczystych poziomek! To wszystko znajdą troskliwe mamy w nowości Plusssz Zizzz.

Nowy Plusssz Zizzz o smaku poziomkowym uzupełnia codzienną dietę dziecka w witaminy i wapń niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. Preparat pomaga też wzmocnić organizm i zwiększyć odporność najmłodszych. Co ważne, witaminy Plusssz Zizzz są całkowicie bezpieczne, bo zawierają tylko naturalne barwniki i nie ma w nich konserwantów. Nasze pociechy uwielbiają te zabawnie musujące poziomkowe tabletki. Można im pozwolić zjeść aż 6 pastylek dziennie i nie obawiać się przedawkowania. Preparat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Można go kupić w aptekach, w cenie około 9,88 zł.

Baw się z Plusssz Zizzz Princess! Oto quiz dla Twojego dziecka: „Portrety księżniczek", zgadnij, jaka to księżniczka?Masz cztery podpowiedzi. Czytaj je po kolei, po jednej, na głos. Wygrywa dziecko, które pierwsze, po najmniejszej liczbie podpowiedzi, zgadnie, jaka to postać.

A

1. Od wczesnego dzieciństwa była pięknością: ma okrągłą buzię, cerę białą jak śnieg, usta karminowe i wydatne, włosy czarne jak heban i lekko kręcone, a oczy niebieskie i ogromne.
2. Porusza się lekko, zwinnie i z wdziękiem. Nosi niebiesko-białą suknię, na głowie - złotą koronę, na nogach - skórzane pantofelki i zgrabny fartuszek.
3. Troskliwie opiekuje się swoimi przyjaciółmi ... a ma ich siedmiu.
4. Zjadła zatrute jabłko od złej macochy.

Odp. Królewna Śnieżka

B

1. To żyjąca w morskich głębinach księżniczka.
2. Ma długie, proste, rude włosy z grzywką, która lekko opada na boczek. Jej oczy są w kolorze morskich fal.
3. Uparta i nieposłuszna, wbrew zakazowi ojca, wypływa na powierzchnię i zakochuje się w księciu-marynarzu.
4. Marzycielka. Snuje fantazje o życiu na lądzie. Smukła, zwinna, wykonuje piękne podwodne akrobacje. Ma wiernych pływających przyjaciół, którzy towarzyszą jej we wszystkich zmaganiach.

Odp. Mała Syrenka - Arielka

C

1. Pełna uroku i wdzięku, młoda dziewczyna o półdługich włosach jasnych jak len, niebieskich jak niebo oczach i lekko zaróżowionej cerze. Ma piękny głos i cudownie śpiewa.
2. Jest biedną dziewczyną, półsierotą, prześladowaną przez macochę i przyrodnie siostry, które wykorzystują ją do roli służącej.
3. Pojawienie się wróżki-matki chrzestnej odmienia jej los, na balu poznaje miłość swojego życia a niedługo potem zostaje księżniczką.
4. Uciekając z balu, gubi pantofelek.

Odp. Kopciuszek

D

1. Niezwykle piękna i inteligentna dziewczyna, żyjąca w małym francuskim miasteczku. Marzy, by wyrwać się z szarego prowincjonalnego życia. Zaczytana w książkach, nie zwraca uwagi na otaczających ją zalotników. Jest uosobieniem dobroci.
2. Ma długie brązowo-złote włosy, jasną i delikatną cerę, piwne oczy, karminowe usta. Najpiękniej wygląda w złotej sukni balowej. Włosy upięte z tyłu głowy, złota korona, w uszach drobne kolczyki w kształcie kółeczek.
3. Jest szlachetna, zgadza się oddać w niewolę przerażającego zwierza, byle tylko uwolnić ojca.
4. Dzięki sile jej miłości przerażające stworzenie przemienia się w księcia, a ona zostaje jego żoną i księżniczką.

Odp. Bella z bajki „Piękna i bestia"

E

1. Ta księżniczka w dniu urodzin została obdarowana przez wróżki niezwykła urodą i pięknym głosem. Ma delikatną twarzyczkę i błyszczące jak diament, czarne, głębokie oczy oraz złote, sięgające pasa, jedwabiste, lśniące włosy. Ta królewna ma łagodne usposobienie, jest ciepła, dobra i miła.
2. Jest jedynym dzieckiem królewskiej pary, które od urodzenia prześladuje wiedźma.
3. Aby uchronić następczynię tronu przed śmiercią, rodzice oddają dziecię pod opiekę dobrym wróżkom.
4. Jednak kryjówka nie pomaga uchronić dziewczynki przed złymi czarami i zaklęta usypia na 100 lat. Dopiero zakochany w niej młody książę zdejmuje zaklęcie pocałunkiem prawdziwej miłości.

Odp. Aurora z bajki „Śpiąca Królewna"Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AleksandraM

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »