Motoryzacja » Moto Serwis

Bang & Olufsen dostarcza prestiżowy sprzęt car-audio

Bang & Olufsen dostarcza prestiżowy sprzęt car-audio
Zobacz więcej zdjęć »
Bang & Olufsen współpracuje z takimi uznanymi markami jak Audi, Aston Martin oraz Mercedes-Benz. Wieloletnie doświadczenie w zakresie dostarczania najwyższej jakości sprzętu car-audio zostało po raz kolejny docenione w konkursie Best Brand 2010.

W tegorocznym rankingu Best Brand 2010 magazynu Auto Motor Und Sport firma Bang & Olufsen zajęła pierwsze miejsce w kategorii Car HiFi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Czytelnicy nominowali do nagrody system nagłośnienia samochodowego B&O, wybierając z propozycji 26 producentów. Jest to drugie wyróżnienie, jakie otrzymała firma, od momentu wprowadzenia konkursu w 2006 roku. Więcej informacji o nagrodzie na oficjalnym blogu warszawskiego salonu: www.bang-warszawa.pl

Firma Bang & Olufsen dostarczyła system nagłośnienia do najnowszego modelu Audi A7. Advanced Sound System, o mocy 1.300 W, posiada 15 głośników, które zostały rozmieszczone w samochodzie tak, aby dźwięk osiągał najlepszą jakość, niezależnie od prędkości jazdy. Nagłośnienie Bang & Olufsen robi wrażenie nie tylko pod względem brzmienia, ale także designu. Poszczególne głośniki zostały dokładnie wkomponowane w nowoczesne wnętrze modelu A7. Szczególnie interesująco wyglądają dwa wysokotonowe głośniki, umiejscowione na tablicy rozdzielczej, które wysuwają się automatycznie po uruchomieniu sprzętu.

Sprzęt car-audio firmy Bang & Olufsen jest dostępny w wybranych modelach samochodów Audi, Aston Martin, czy Mercedes-Benz. Na prezentację systemów nagłośnienia można się umówić indywidualnie w Warszawie, w salonie sprzedaży B&O na Sadybie.

Salon sprzedaży B & O Sadyba

Limanowskiego 11M 02-943 Warszawa

Telefon: (+48) 22 8424055  

Strona www salonu na Sadybie:

http://beostores.bang-olufsen.com/warszawa-limanowskiego/welcome?lang=plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

7Peak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »