Technologie » Internet

Promocyjne.pl w nowej odsłonie

Promocyjne.pl w nowej odsłonie
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy wygląd oraz unowocześnienie funkcjonalności serwisu zostały zainspirowane opiniami Klientów i Internautów. Dzięki temu, nowe Promocyjne.pl są przyjazne i intuicyjne!

Strona internetowa www.promocyjne.pl została odświeżona. Szata graficzna nabrała lekkości i przejrzystości, jasne, świeże kolory są miłe dla oka. Nowością jest przewijany pasek, z wyborem najciekawszych kategorii i propozycji gadżetów, który jest widoczny na każdej z podstron. Dzięki temu, nawigowanie po stronie staje się łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Wszystkie najważniejsze informacje są łatwo dostępne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zmianę strony internetowej zainspirowały opinie Klientów i Internautów, które zostały zebrane podczas dwumiesięcznego konkursu internetowego. Wpływ miała także obserwacja sytuacji na rynku, zwłaszcza zaś analiza konkurencji w Polsce i na świecie. Dzięki temu, nowy wygląd www.promocyjne.pl jest nowoczesny i przyjazny dla użytkownika.

Promocyjne.pl oferują duży wybór gadżetów i upominków reklamowych. Doświadczony zespół doradców pomaga w wyborze odpowiednich produktów oraz rodzajów nadruku. Oferta kierowana jest do działów marketingu i PR, agencji reklamowych oraz wszystkich firm, które chcą skutecznie się zareklamować.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Promocyjne.pl
http://promocyjne.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »