Technologie » AGD - RTV

Głośniki BeoLab 5 stale zachwycają

Głośniki BeoLab 5 stale zachwycają
Zobacz więcej zdjęć »
Eleganckie, a zarazem nietypowe. Tak prezentują się głośniki BeoLab 5 - duńskiej firmy Bang & Olufsen z siedzibą w Warszawie. Największą wartością jest jednak technologia, która gwarantuje wysokiej jakości dźwięk

BeoLab 5 to głośniki zaprojektowane z fantazją, zarówno w przypadku designu Davida Lewisa, jak też wykorzystanych rozwiązań technologicznych. Dzięki dłuższej obecności na rynku, gwarantują niezapomniane wrażenia: wizualne i słuchowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguZwłaszcza brzmienie dźwięku zasługuje na uwagę, gdyż osiągnięcie tak czystego i realistycznego brzmienia jest możliwe tylko dzięki zaawansowanej technologii, zastosowanej w głośnikach.

Bardzo ważne w przypadku głośników BeoLab 5 jest nowoczesne rozwiązanie Acoustic Lens Technology (ALT), które pozwala na słuchanie dźwięków z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. ALT umożliwia idealne pozycjonowanie dźwięku w stosunku do słuchającego.  Innowacyjne, 180° horyzontalne rozproszenie dźwięku umożliwia idealny odbiór i słyszalność.

Każdy z głośników BeoLab 5 wyposażony jest w opatentowany przez Bang & Olufsen system adaptacji do otoczenia - Adaptive Bass Control (ABC). Nowoczesna technologia ABC automatycznie analizuje parametry pomieszczenia: umiejscowienie w nim, materiał ścian i podłogi, dodatkowe wyposażenie wnętrza, w tym także pozycję dodatkowych głośników BeoLab 5. Analiza otoczenia umożliwia dostosowanie dźwięku tak, aby brzmienie było optymalnej jakości. Rozwiązanie to pozwala na ustawienie wielu głośników, w dowolnym pomieszczeniu, bez straty jakości dźwięku.

Głośniki BeoLab 5 są dostępne w salonie sprzedaży Bang & Olufsen w Warszawie:

Bang & Olufsen Sadyba

Limanowskiego 11M

02-943 Warszawa

Telefon: (+48) 22 8424055  

http://beostores.bang-olufsen.com/warszawa-limanowskiego/welcome?lang=pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

7Peak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »