Firma » Finanse

Banki i kredyty - nieodłączna część naszego dzisiejszego życia.

Jeszcze nie tak dawno, w latach ’80, konta bankowe zakładane były wyłącznie przez nielicznych. Dzisiaj, produkty oferowane przez banki są nieodłącznym elementem naszego życia. Dwa najważniejsze produkty oferowane przez banki to konta bankowe i karty płatnicze.

To jednak nie wszystko, co banki mają nam do zaoferowania. W wielu gospodarstwach domowych, nieodzownym elementem, dzięki któremu rodzina zrealizowała swoje cele stały się kredyty gotówkowe i karty płatnicze.

W krytycznych chwilach, jak chcemy sobie pomóc finansowo, udajemy się do banku. Najczęściej branymi kredytami są kredyty gotówkowe, kredyty na zakup mieszkania lub budowę domu, oraz kredyty samochodowe.

Banki coraz częściej zachęcają nas do brania kredytów, organizując różne promocje, z których możemy skorzystać. Jednak podstawowym kryterium, które decyduje o rodzaju kredytu, jaki bierzemy jest cel, na jaki chcemy go przeznaczyć.

Wiele banków, wiele ofert kredytowych i wiele informacji, które nie rzadko tylko utrudniają podjęcie decyzji. Jednak nie musimy już czuć się bezradni. Z pomocą przychodzą nam liczne firmy, które oferując fachowe pośrednictwo w pozyskaniu kredytu, oferują również profesjonalne doradztwo kredytowe. Przynajmniej taką rolę powinny spełniać tego rodzaju firmy.

W podjęciu właściwej decyzji i odpowiednim dopasowaniu oferty kredytowej do naszych potrzeb i możliwości finansowych, przychodzą nam również z pomocą liczne serwisy internetowe.

Możemy wyróżnić dwa rodzaje serwisów oferujących produkty banków.
1. Czysto reklamowe, przekierowujące klienta bezpośrednio do banku. W takim przypadku, nie ma mowy o jakiejkolwiek pomocy w doborze oferty.
2. Serwisy pośredniczące, w których oprócz możliwości porównania ofert, złożenia wniosku bezpośrednio do banku drogą elektroniczną, możemy złożyć zapytanie drogą mailową lub telefonicznie. W takim przypadku, kompetentny doradca kredytowy pomoże nam w doborze kredytu właściwego do naszych potrzeb i możliwości finansowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

vantpol

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »