Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Baron Otard na Deutsche Bank Pro-Am Tour

Baron Otard na Deutsche Bank Pro-Am Tour
Zobacz więcej zdjęć »
9 czerwca na polu golfowym Lisia Polana Golf Club pod Warszawą odbył się kolejny turniej eliminacyjny z cyklu Pro-Am Tour. Partnerem wydarzenia była marka francuskiego koniaku Baron Otard.

Deutsche Bank Pro-Am Tour 2012

Sportowa rywalizacja oraz świetna zabawa czekały na wszystkich uczestników tegorocznego turnieju golfowego z cyklu Pro-Am Tour. Sponsorowany przez Deutsche Bank cykl rozgrywek to jeden z najpopularniejszych oraz najstarszych turniejów golfowych
w Polsce. Rozgrywany jest regularnie od 9 lat na największych polach w naszym kraju. Tegoroczny cykl Pro-Am Tour składa się z pięciu regionalnych turniejów eliminacyjnych. Zwycięzcy poszczególnych rozgrywek zagrają w wielkim finale cyklu, który odbędzie się już 13 września we Wrocławiu. Zawodnicy, którzy co roku znajdują się na podium Pro-Am Tour to najlepsi polscy golfiści, dla których ten ekskluzywny sport to nie tylko sposób spędzania czasu, ale prawdziwa pasja i filozofia życia.

Marka, która kocha golf

Marka francuskiego koniaku Baron Otard jest od lat związana ze światem golfa oraz czynnie wspiera zagorzałych fanów tej wyjątkowej dyscypliny. Tradycją stało się już, że koniak Baron Otard towarzyszy największym turniejom golfowym w kraju i jest stałym elementem najważniejszych wydarzeń w społeczności polskich golfistów. Jego wyjątkowego smaku nie mogło zabraknąć również podczas ostatnich rozgrywek cyklu Pro-Am Tour. 9 czerwca na polu golfowym Lisia Polana Golf Club pod Warszawą rywalizowało kilkadziesiąt amatorów - pasjonatów golfa. Marka koniaku Baron Otard zadbała o wyjątkową oprawę turnieju oraz zapewniła uczestnikom odrobinę relaksu po emocjonującej rywalizacji. Zawodnicy Pro-Am Tour mieli okazję przekonać się jak smakuje koniak w najczystszej postaci - podawany w kieliszkach w kształcie tulipana. Wyrafinowany i niezmienny od lat smak koniaku Baron Otard stanowił doskonałe dopełnienie atmosfery panującej podczas rozgrywek.

Wyłącznym dystrybutorem koniaku Baron Otard w Polsce jest Bacardi - Martini Polska Sp. z o.o.

DOSSIER:
Baron Otard VS (Very Special) - to delikatna mieszanka winogron
z najlepszych obszarów upraw, charakteryzująca się minimum 3-letnim starzeniem. Ma delikatny i zrównoważony smak, z wyczuwalnym aromatem kwiatu winogron.

Baron Otard VSOP (Very Superior Old Pale) - to najpopularniejszy z rodziny koniaków z minimum 5 - letnim okresem starzenia, charakteryzuje się złocistą barwą. W subtelnej nucie smakowej, najintensywniej wyczuwalny jest kwiecisty bukiet, wzbogacony aromatem wanilii, korzeni i tytoniu.

Baron Otard XO (Extra Old) - to grupa najwytworniejszych trunków, których okres starzenia nie może być krótszy niż 7 lat. Cechuje je złożony, doskonale owocowy smak z wyczuwalną kwiatową nutą.
Baron Otard 1795 Extra - zestawiony z rzadkich, starych eaux-de-vie, które dojrzewały w piwnicach "Paradis" w Château de Cognac. Znana jest jego niezwykła długość i subtelność aromatyczna. Oczarowuje nas swym, bogatym bukietem suszonych owoców i wyprawionej skóry z lekką nutą banana. Ma charakterystyczny tylko dla prawdziwie starych koniaków, złoto - rubinowy kolor .


Kontakt prasowy:
Beata Grzybek, Marta Więckowska, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok. 14, 03-368 Warszawa, tel. (22) 401 73 73, e-mail: b.grzybek@more-pr.com, martawieckowska@more-pr.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »