Firma » Biznes

Baumit wspiera klub piłkarski Huragan Pobiedziska

Baumit wspiera klub piłkarski Huragan Pobiedziska
Zobacz więcej zdjęć »
W 2011 roku w Pobiedziskach otwarto kolejną fabrykę firmy Baumit. Od tego czasu producent materiałów budowlanych jest mocno związany z lokalną społecznością. Nie tylko gwarantuje mieszkańcom regionu pracę w zakładzie, ale także angażuje się w różnego rodzaju projekty.
Kilka miesięcy temu firma Baumit przekazała uczniom z miejscowego gimnazjum fundusze potrzebne na druk materiałów informacyjnych, promujących nasz kraj, kulturę, historię, i gospodarkę. Teraz otoczyła opieką zawodników klubu piłkarskiego Huragan Pobiedziska.

Miejsko Gminny Klub Sportowy Huragan Pobiedziska został powołany do życia w 1937 roku, kiedy to powstała pierwsza drużyna piłkarska. Od tego czasu nieprzerwanie w Pobiedziskach działa klub sportowy zrzeszający piłkarzy. Największym sukcesem klubu jest występ w III lidze w sezonie 2000/2001. Godny podkreślenia jest fakt, że sztab trenerski szkoli również młodzież, która po kilku latach przechodzi do seniorskiego składu drużyny. Co więcej, klub Huragan Pobiedziska może pochwalić się nowoczesnym stadionem, na którym rozgrywane są wszystkie mecze piłkarskie. Warto zaznaczyć, że sukces sportowy klubu oraz modernizacja zaplecza nie byłyby możliwe bez wparcia ze strony sponsorów oraz lokalnych władz. Wśród licznego grona partnerów znalazła się firma Baumit. W tym sezonie piłkarze Huraganu Pobiedziska będą występować w strojach ufundowanych przez Baumit.

„Współpraca z klubem piłkarskim Huragan Pobiedziska jest wynikiem obecności firmy Baumit w Pobiedziskach. Otwarty przed rokiem zakład produkcyjny spowodował, że zaangażowaliśmy się w życie lokalnego społeczeństwa. Bez wahania pomogliśmy uczniom przy ich projekcie, teraz nie odmówiliśmy pomocy piłkarzom Huraganu. Cieszy fakt, że w Pobiedziskach tak wiele się dzieje, a nasza firma może wspierać ambitne pomysły i realizację przydatnych przedsięwzięć." - podsumowuje Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit.
www.baumit.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »