Technologie » AGD - RTV

BDP-5003 - stacjonarny odtwarzacz Blu-ray za 300 USD

BDP-5003 - stacjonarny odtwarzacz Blu-ray za 300 USD
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Sherwood szykuje się do wprowadzenia na rynek nowego stacjonarnego odtwarzacza Blu-ray o oznaczeniu BDP-5003. Urządzenie cechuje się niewygórowaną ceną ustaloną na poziomie 300 USD.

Nowy stacjonarny odtwarzacz Blu-ray - model o oznaczeniu BDP-5003 - pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (przy częstotliwości 60Hz i 24Hz).

Niestety nie obsługuje BD-Live - jest zgodny ze specyfikacją Blu-ray Disc (BD) w wersji Profile 1.1. Obsługuje dźwięk Dolby TrueHD i DTS Master Audio HD oraz oferuje użytkownikowi możliwość konwersji sygnał tradycyjnej płyty DVD do rozdzielczości 1080p i konwertery cyfrowo/analogowe, przetwarzające sygnał z częstotliwością 192kHz przy 24 bitach.

Warto też wspomnieć, że sprzęt został wyposażony w wyjścia component, composite, S-video i HDMI 1.3 oraz umieszczony z przodu czarnej obudowy port USB.

Sherwood BDP-5003 trafi do sprzedaży w listopadzie. Jego cena jest dosyć atrakcyjna - została ustalona na poziomie 300 USD

Krzysztof Lech


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »