Technologie » Internet

OPEN.FM zastępuje Gadu-Radio

OPEN.FM zastępuje Gadu-Radio
Zobacz więcej zdjęć »
Zmieniona szata graficzna, nowa nazwa, możliwość słuchania kanałów prosto ze strony internetowej bez potrzeby logowania, łatwiejszy wybór stacji, 37 różnych profili muzycznych - to wszystko oferuje nowa platforma radiowa - OPEN.FM.

OPEN.FM zastąpiło Gadu-Radio. Odwiedzający serwis mogą słuchać bez konieczności logowania sześciu najpopularniejszych kanałów muzycznych: Hip-Hop, Impreza, Disco Polo, Największe Hity, Po Polsku, Hity Lat 80. Pozostałe stacje są dostępne po zalogowaniu. OPEN.FM to obecnie 37 różnych kanałów radiowych.

Na bieżąco na stronie internetowej pokazywane są tytuły granych utworów. Słuchacz może w łatwy sposób dowiedzieć się, kto jest wykonawcą piosenki, a już w najbliższym czasie będzie mógł również kupić płytę, która jest emitowana na platformie radiowej.

Oprócz możliwości słuchania, na stronie internetowej platformy można znaleźć codziennie aktualizowane, najnowsze informacje ze świata muzyki, opis najpopularniejszych wydarzeń i zapowiedzi koncertów. Na blogach kanałów otwartych w OPEN.FM publikowane są wiadomości o zespołach, wokalistach, karierze muzycznej.

Według najnowszych danych OPEN.FM (wcześniej: Gadu-Radio) słucha 250 tys. osób dziennie i 1,2 mln miesięcznie.

OPEN.FM jest dostępne zarówno ze strony internetowej w przeglądarce, jak i w komunikatorze Gadu-Gadu (w wersji stabilnej komunikatora i testowej Nowe Gadu-Gadu beta).

mk


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »