Kultura, sztuka » Kultura

Bękarty wojny już na DVD

Bękarty wojny już na DVD
Zobacz więcej zdjęć »
"Bękarty wojny" Quentina Tarantino od dzisiaj w sprzedaży na płytach DVD.

Brad Pitt, Melanie Laurent i Christoph Waltz grają główne role w – jak zwykle kontrowersyjnym – obrazie Quentina Tarantino „Bękarty wojny”. Film pojawił się na płytach DVD dzisiaj, 10 grudnia 2009.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Po raz pierwszy akcja filmu Tarantino rozgrywa się podczas II wojny światowej. W streszczeniu filmu czytamy, że w okupowanej przez Niemców Francji  Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) jest świadkiem egzekucji swojej rodziny z rąk nazistowskiego pułkownika Hansa Landy (Christoph Waltz). Dziewczynie udaje się uciec do Paryża, gdzie pod fałszywym nazwiskiem zostaje właścicielką i operatorką kina. W innej części Europy, porucznik Aldo Raine (Brad Pitt) organizuje grupę amerykańskich żołnierzy żydowskiego pochodzenia w celu przeprowadzania szybkich aktów odwetowych. Oddział Rainego, znany jako bękarty wojny , dołącza do działającej w charakterze tajnej agentki niemieckiej aktorki Bridget von Hammersmark (Diane Kruger), mając na celu wypełnienie misji, która zmierza do obalenia przywódców. Shosanna też chce pomścić swoją rodzinę…

Dodajmy, że na festiwalu w Cannes w tym roku Christoph Waltz otrzymał Złotą Palmę dla najlepszego aktora.

Film „Bękarty wojny” trwa 2 godz. 27 minut. W dodatkach są sceny usunięte i niewykorzystane, film propagandowy „Nations Pride” oraz kolekcja zwiastunów - podaje SalonKulturalny.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »