Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bekhend i forhend na Patio

Bekhend i forhend na Patio
Zobacz więcej zdjęć »
25 i 26 sierpnia między godziną 12:00 a 18:00 Port Łódź zaprasza na solidną dawkę sportowych wyzwań i emocji. Wszyscy, którzy lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, przez dwa dni będą mogli uczestniczyć na Patio w bezpłatnych warsztatach tenisowych z zawodowymi trenerami.

W najbliższy weekend na Patio Portu Łódź będzie można poczuć się jak na prawdziwym korcie. W sobotę i niedzielę w godz. 12:00 – 18:00 odbędą się warsztaty tenisowe dla dzieci i młodzieży, które stawiają swoje pierwsze kroki w tenisie ziemnym. Podczas bezpłatnych zajęć uczestnicy poznają zasady gry oraz podstawowe pojęcia, tak by słowa as serwisowy, bekhend i forhend przestały być obce.

 

Po teoretycznym wprowadzeniu dzieci będą mieć okazję do doskonalenia umiejętności oraz techniki gry, a dla najmłodszych tenisistów przewidziano rozgrywki. Kto wie, może profesjonalni trenerzy odkryją młode talenty, które za kilka lat będą wygrywać Wimbledon? - Ruch jest bardzo ważny dla harmonijnego rozwoju dziecka, dlatego chcemy zachęcić najmłodszych do udziału w zajęciach sportowych. Warsztaty tenisowe na Patio Portu Łódź to doskonała okazja dla rodziców, by wspólnie z dziećmi spędzić aktywny, pełen dobrej zabawy weekend - mówi Emilia Lange – Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Animacje dla najmłodszych

W weekend na Patio czekają także atrakcje dla najmłodszych dzieci - gry ruchowe i gimnastykę, zabawę w chowanego, grę w klasy i w gumę, naukę skakania na skakance i liczne zabawy integracyjne. Zajęcia odbędą się w godz. 12:00- 18:00. Poprowadzą je wykwalifikowani pedagodzy przedszkolni.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »