Dom » Nieruchomość

Belgian Business Chamber Award oraz Best Belgian Exporter Award – dwa wyróżnienia dla firmy Ghelamco

Belgian Business Chamber Award oraz Best Belgian Exporter Award – dwa wyróżnienia dla firmy Ghelamco
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Ghelamco Poland otrzymała dwa wyróżnienia przyznawane przez Belgijską Izbę Gospodarczą. Deweloper uzyskał, przyznawany po raz pierwszy w historii, tytuł najlepszego belgijskiego eksportera usług w Polsce.

Firma Ghelamco otrzymała również zaszczytne wyróżnienie Belgian Business Chamber Award, nobilitujące podmioty promujące relacje polsko-belgijskie. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 16 listopada w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Belgian Business Chamber Award oraz Best Belgian Exporter Award to prestiżowe nagrody honorujące belgijskie firmy odnoszące sukcesy na terenie Polski. Uroczystość wręczenia nagród organizowana jest w ramach Dni Belgijskich i gromadzi wybitych przedstawicieli świata biznesu, dyplomacji i kultury.

Nagroda Best Belgian Exporter Award została przyznana przez Belgijską Izbę Gospodarczą po raz pierwszy. Uczestnicy konkursu oceniani są na podstawie ściśle określonych kryteriów dotyczących m.in. profilu prowadzonej działalności, kondycji finansowej firmy, wartości podpisanych kontraktów, podejmowanych  działań marketingowych czy aktywności w różnorodnych wydarzeniach branżowych. O wyróżnienie mogły ubiegać się wszystkie belgijskie firmy eksportujące usługi i produkty na teren Polski od co najmniej 3 lat. W konkursowym jury zasiedli Raoul Delcorde - Ambasador Belgii w Polsce, przedstawiciele ważnych instytucji przy Ambasadzie Belgii, reprezentanci Zarządu Belgijskiej Izby Gospodarczej oraz polscy eksperci w dziedzinie handlu zagranicznego w Polsce.

Wyróżnienie Belgian Business Chamber Award stanowi wyraz uznania dla starań firm oraz osób prywatnych, które wspierają i promują relacje polsko-belgijskie i które obecne są na polskim rynku od co najmniej 10 lat. Otrzymując Belgian Business Chamber Award firma Ghelamco dołączyła do zaszczytnego grona laureatów nagrody Belgian Business Chamber Award, którą otrzymali już Bronisław Komorowski (obecny Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, ówczesny Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej), Clotilde Simonis-Górska (właścicielka Latającej Galerii), Ambasada Królestwa Belgii oraz przedstawiciele Regionów. Wyróżnienie Belgian Business Chamber Award  zostało przyznane przez Zarząd Belgijskiej Izby Gospodarczej po raz czwarty.

Ghelamco Poland działa na polskim rynku nieruchomości już od 21 lat. Deweloper jest częścią Ghelamco Group, firmy założonej w 1985 r. w Belgii przez Paula Gheysensa. Ghelamco Poland specjalizuje się głównie w dostarczaniu wysokiej klasy nieruchomości biurowych, a także inwestycji magazynowych i mieszkaniowych. Od początku istnienia w kraju firma Ghelamco Poland dostarczyła już ponad 400 000 m2 powierzchni biurowej i magazynowej zlokalizowanej w Warszawie oraz na rynkach regionalnych tj. Katowice czy Wrocław. Budynki Ghelamco cieszą się zainteresowaniem polskich i zagranicznych firm, które od lat lokalizują w nich swoje biura. Do grona prestiżowych najemców inwestycji Ghelamco należą m.in. PKN Orlen, firmy z Grupy Rabobank, Euronet, Legg Mason oraz  BRE Bank S.A.

O Ghelamco Poland:

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych. Firma realizuje ponadto, pod marką Ghelamco Residential, projekty mieszkaniowe o wysokim standardzie. Przez 21 lat, oddając do użytku ponad 400 000 m2 biur i magazynów, firma zdobyła reputację dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji. Uznaniem wysokiej jakości jest szereg zdobytych przez firmę nagród.

 

www.ghelamco.com

Informacje dla mediów:

Marta Gryglewicz, Account Executive, Partner of Promotion

e-mail: m.gryglewicz@partnersi.com.pl, tel. (22) 858 74 58 w. 84

Tomasz Siczyński, Marketing & PR Specialist, Ghelamco Poland

e-mail: tomasz.siczynski@ghelamco.com, tel. (22) 455 16 00Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »