Gospodarka » Narzędzia

Bezpieczna i wygodna praca z pilarką D27113

Bezpieczna i wygodna praca z pilarką D27113
Zobacz więcej zdjęć »
DeWalt wprowadził na rynek nową stołową pilarkę ukosową 305 mm. Budowa urządzenia gwarantuje bezpieczeństwo pracy i umożliwia wiele zastosowań.

Jeden z czołowych producentów elektronarzędzi, firma DeWALT, wprowadza na rynek nową wielofunkcyjną pilarkę stołową D27113 doskonałą dla stolarzy, parkieciarzy, budowniczych czy cieśli. To już kolejny model tej marki będący połączeniem pilarki stołowej z pilarką ukosową. Pilarka D27113 obsługuje tarcze o średnicy 305 mm. Nadaje się zarówno do cięcia poprzecznego jak i wzdłużnego. Można ją stosować do obróbki drewna, listew, forniru, paneli podłogowych lub MDF-u. Szereg zastosowanych w niej udogodnień decyduje o komforcie i wydajności pracy tego urządzenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

60-zębna tarcza pilarki DeWALT została w całości pokryta szczelną osłoną, której ruchoma część automatycznie odsłania ostrze tylko w chwili cięcia. Technologia ta pozwala zachować doskonałą widoczność linii cięcia i maksymalizuje bezpieczeństwo pracy. Prosty, niezawodny i unikalny na rynku system XPS wskazuje linię cięcia. Za pomocą źródła światła rzuca on cień tarczy na obrabiany przedmiot, dlatego nie wymaga dodatkowych kalibracji jak w przypadku wskaźnika laserowego, a ponad to uwzględnia grubość zastosowanej tarczy tnącej. XPS pozwala szybko dostosować parametry cięcia gwarantując jednocześnie dużą precyzję.

Pilarka posiada wytrzymały silnik o mocy 1600 W, który zapewnia maksymalną prędkość obrotową piły na poziomie 3300 obr./min. W opcji stołowej D27113 może ciąć materiały o wysokości 51 mm. Płyta obrotowa stołu umożliwia regulowanie poziomego kąta cięcia w zakresie od 50° (lewo) do +50° (prawo). Jako pilarka ukosowa D27113 tnie przedmioty o wymiarach 160x85 mm, 180x40mm, 160x55 mm, 110x85 mm i 110x55 mm. Piła odchyla się od osi pionowej maksymalnie pod kątem 48°. Wysoka i sztywna osłona tylna zwiększa precyzję wszystkich cięć ukośnych. Aby przestawić urządzenie z pracy w trybie stołowym na tryb ukośny wystarczy zacisnąć jeden zatrzask. Duży zakres ustawień ostrza w połączeniu z innowacyjną podziałką pozwalają bez trudu wykonać najbardziej popularne cięcia np. listew przypodłogowych czy belek więźby dachowej.

Włączniki zasilania pilarki DeWALT ukryto pod plastikowymi osłonkami zapobiegającymi przedostawaniu się pyłu i wilgoci. Urządzenie spełnia rynkowe normy dbałości o czystość otoczenia pracy. Wyposażono je w 3 dysze do odprowadzania pyłu: dwie w podstawie i jedną na blacie roboczym, do których możemy podłączyć odkurzacz przemysłowy.

D27113 składa się z trwałych elementów gwarantujących stabilność pracy w obu trybach oraz długą żywotność urządzenia. Stół i podstawa odlane zostały z aluminium, a przejrzysta i dokładna podziałka kątów ze stali nierdzewnej. Pomimo to nowa pilarka DeWALT jest lekka i kompaktowa. Waży jedynie 19,5 kg, a jej wymiary to 600x 500x485 mm. Takie parametry zadowolą nawet tych użytkowników, którzy często transportują narzędzia w inne miejsca pracy.

Cena pilarki D27113 to 4950 zł.

Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »