Technologie » Komputery

Bezpieczne drukowanie z Panda Security

Od 5 maja do 30 czerwca br. trwa promocja na licencje oprogramowania firmy Panda Security, w której Klienci mogą otrzymać gratis laserowe drukarki Brother o wartości nawet 2400 zł.

Promocja „Drukarka gratis” przeznaczona jest dla wszystkich Klientów, którzy do 30 czerwca br. dokonają zakupu licencji oprogramowania firmy Panda Security. Akcja obejmuje rozwiązania dla biznesu - Panda Corporate Solutions i Panda GateDefender oraz oprogramowanie Panda Antivirus 2008, Panda Antivirus + Firewall 2008 i Panda Internet Security 2008 w formie licencji.

Każdy, kto zakupi licencje oprogramowania Panda Security za kwotę 6 000 netto otrzyma gratis laserową drukarkę Brother HL5250DN o wartości 1 199 PLN. Zakup licencji za kwotę 12 000 netto premiowany jest drukarką Brother HL4050CDN o wartości 2 399 PLN.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie producenta Panda Security Polska: www.pspolska.pl/promodruk

*  *  * 

O firmie Panda Security
Panda Security jest jednym ze światowych liderów w zakresie zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa od 17 lat i jest obecna w ponad 50 krajach świata. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych. Dzięki innowacyjnym technologiom TruPrevent, przeznaczonym do walki z nieznanymi wirusami i intruzami, produkty Panda Security wykrywają złośliwe kody, gdy w sieci nie ma jeszcze na nie skutecznego antidotum. Rozwiązania firmy zapewniają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów czy bram, dzięki czemu pomagają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po sześciu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik i MediaMarkt oraz sieci Vobis. Panda Security wraz z Telekomunikacją Polską SA wprowadziły specjalną usługę e-bezpieczeństwo, dzięki której klienci neostrady i pakietów internetowych mogą za pomocą Panda Antivirus zabezpieczyć swoje komputery przed złośliwym oprogramowaniem.

Oprócz działalności komercyjnej firma prowadzi w Polsce bezpłatne PogotoVie Antywirusowe: www.pogotovie.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panda Security
http://www.pspolska.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »