Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Bezpieczny powrót do szkoły – warsztaty dla dzieci w Porcie Łódź Junior

Bezpieczny powrót do szkoły – warsztaty dla dzieci w Porcie Łódź Junior
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczęcie roku szkolnego to czas, kiedy po dwóch miesiącach wakacyjnej beztroski dzieci wracają do szkoły i codziennych obowiązków. Warto im przypomnieć, jak powinny poruszać się po mieście.W bezpiecznym powrocie do szkoły i przedszkola najmłodszym pomogą zajęcia tematyczne w sali zabaw Port Łódź.

W dni powszednie od 1 do 9 września w sali zabaw Port Łódź  Junior odbędą się warsztaty poświęcone bezpieczeństwu dzieci w ruchu drogowym. Każdego dnia między godz. 12:00 a 20:00 najmłodsi będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach, które przybliżą im zasady obowiązujące pieszych.
Aby nasze maluchy były bezpieczne w okolicy domu i szkoły, muszą znać sygnalizację świetlną, umieć znaleźć bezpieczne przejście dla pieszych i wiedzieć, jak należy poruszać się po drodze. Wszystkie te umiejętności zdobędą podczas zajęć w Porcie Łódź Junior. Zajęcia tematyczne są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Animatorzy poprowadzą je tak, aby zarówno najmłodsi, jak i starsi uczestnicy poznali niezbędne zasady i przy okazji dobrze się bawili – informuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Podczas zajęć dzieci nauczą się także, na jakie numery telefonów alarmowych mogą dzwonić w razie wypadku lub pożaru. Animatorzy podpowiedzą dzieciom również, jak zachowywać się w przypadku, kiedy zostaną zaczepione przez nieznaną osobę.

Każde dziecko, które weźmie udział w warsztatach w Porcie Łódź Junior otrzyma świecący odblask na plecak lub rower. Dzięki niemu będzie dobrze widoczne i bezpieczne w drodze do szkoły i do domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »