Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Bezpłatna porada prawna direct dla mam

Bezpłatna porada prawna direct dla mam
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Dnia Matki firma prawnicza Availo we współpracy z portalem eBobas.pl uruchamia specjalną bezpłatną linię telefoniczną dla mam, które potrzebują pomocy prawnika. Można dzwonić w sprawach związanych z prawem rodzinnym i innymi problemami, które mogą interesować kobiety z dziećmi.
  • Nie wiesz jak załatwić sprawy w urzędzie?
  • Masz pytania dotyczące alimentów?
  • Dziecko nie dostało się do przedszkola i chcesz skutecznie odwołać się od tej decyzji?
  • Jesteś w ciąży i masz wątpliwości, czy prowadząc działalność gospodarczą będziesz mogła skorzystać z urlopu macierzyńskiego?
  • Opiekujesz się niepełnosprawnym dzieckiem i chcesz sprawdzić, jakie świadczenia wam przysługują?

W tych i innych sytuacjach, związanych z macierzyństwem, opieką nad dzieckiem, ciążą, możesz znaleźć pomoc wykwalifikowanego prawnika.

Availo świadczy usługi prawne direct jako pierwsza firma w Polsce. Polegają one na natychmiastowym dostępie do porady prawnej przez telefon i maila za możliwie najniższą cenę.

Wystarczy zadzwonić na numer 22 22 80 800 w dniach 23-31 maja  (w dni powszednie, w godzinach 8.00-20.00, opłata według taryfy operatora jak za zwykłe połączenie krajowe). Na hasło „Porada prawna direct dla mam” dyżurujący pod telefonem adwokaci i radcowie prawni będą odpowiadać na pytania i bezpłatnie udzielać porad. Jeśli trzeba, pomogą  przygotować pozew, odwołanie, a nawet  umowę.

Akcję „Porada prawna direct dla mam” objęła patronatem fundacja Centrum Praw Kobiet.

Wiele kobiet potrzebuje porady prawnika, w sprawach związanych z alimentami, sytuacją rodzinną, problemami w miejscu pracy – mówi Katarzyna Szczepaniak z Centrum Praw Kobiet.

Sama Fundacja także pomaga kobietom m.in. przez całodobowy numer interwencyjny dla ofiar przemocy - 600 07 07 17 oraz telefon zaufania 22 621 35 37.

 

Availo jest innowacyjną firmą prawniczą, która świadczy  wysokiej jakości usługi prawne direct. Availo zatrudnia jedynie wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych. www.availo.pl

eBobas.pl jest portalem społecznościowym. Dziennikarze i wybitni lekarze – prowadzą przyszłych rodziców do szczęśliwego poczęcia dziecka, radzą jak zdrowo  przejść ciążę i wychowywać dzieci, od momentu narodzin do ósmego roku życia. www.ebobas.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Influent.pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »