Technologie » Telekomunikacja

Bezpłatne rozmowy między FreecoNet i Tlenofonem

Bezpłatne rozmowy między FreecoNet i Tlenofonem
Zobacz więcej zdjęć »
Rozmowy między użytkownikami FreecoNet i Tlenofonu są już bezpłatne. To kolejny etap ogłoszonej w lutym br. fuzji dwóch głównych graczy na krajowym rynku VoIP. Operator pracuje obecnie głównie nad strategią nowej marki i uatrakcyjnieniem obecnej oferty.

Istniejąca tymczasowo pod roboczą nazwą, firma FreecoNet Tlenofon SA pracuje obecnie nad technicznym zespoleniem oddzielnych do tej pory systemów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zakończenie tego procesu umożliwi zamieszczenie w nowej ofercie wszystkich najciekawszych rozwiązań autorstwa obu stron, dzięki czemu będzie ona atrakcyjna dla wszystkich użytkowników. Darmowe połączenia to tylko jedna z wielu pozytywnych zmian, czekających klientów platformy. Kolejną jest wprowadzenie bezpłatnych telekonferencji dla użytkowników Tlenofonu, które do tej pory dostępne były wyłącznie we FreecoNet.

W najbliższych miesiącach FreecoNet Tlenofon SA będzie pracował przede wszystkim nad przygotowaniem nowej oferty pod wspólną marką, która ma pojawić się na rynku do końca bieżącego roku. W jej stworzeniu pomogą przeprowadzone wśród użytkowników badania, których celem było lepsze zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Klienci indywidualni i biznesowi zostali zbadani osobno, m.in. pod kątem sposobu korzystania z usług telefonii internetowej i zapotrzebowania na nowe funkcjonalności. - „Poprzez badania chcieliśmy lepiej poznać naszych użytkowników - zrozumieć, czego oczekują od telefonii VoIP i usług dodanych. Jakich zmian potrzebują? Dzięki temu będziemy mieli solidne podstawy do tworzenia możliwie najlepszej oferty na potrzeby nowej marki" - wyjaśnia Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Fuzja FreecoNet i Tlenofonu została ogłoszona w lutym tego roku. Spółkę stworzyło dwóch dotychczasowych konkurentów. W najbliższych 2-3 latach planuje ona aktywnie uczestniczyć w dalszej konsolidacji rynku i stać się pierwszym operatorem VoIP, który będzie mógł konkurować z największymi telekomami w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »