Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Bezpłatne warsztaty szycia z marką JUKI – w weekend 10 i 11 czerwca w Warszawie

Bezpłatne warsztaty szycia z marką JUKI – w weekend 10 i 11 czerwca w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
Japońska marka JUKI zaprasza na bezpłatne warsztaty szycia, które odbywać sie będą przez cały weekend 10-11 czerwca br. w Soho Faktory w Warszawie. Pod okiem instruktora będzie można wykonać wakacyjne akcesoria, takie jak kolorowy worko-plecak, obowiązkowy must-have tego lata. Wstęp wolny.

Lato coraz bliżej, dlatego marka JUKI - producent maszyn do szycia - zaprasza na bezpłatne warsztaty krawieckie, dzięki którym samodzielnie przygotujesz się do wakacyjnych eskapad. Podczas spotkań uczestnicy poznają podstawy szycia, a także praktyczne funkcje domowych urządzeń szyjących. Tematem warsztatów jest samodzielne wykonanie modnego worko-plecaka, który po spotkaniu każdy może zabrać ze sobą. Na miejscu na odwiedzających czekają eksperci, doradzający w obsłudze maszyn, doborze tkanin czy najnowszych technik m.in. pikowania i patchworku.

– Moda na szycie to moda na unikatowy styl, ubrania na miarę i z ulubionych tkanin, ale też oryginalne akcesoria wnętrzarskie, zabawki, gadżety i prezenty dla najbliższych – mówi Ikuko Leska z JUKI Central Europe. – Dzięki nowoczesnym maszynom szycie w domu jest proste i przyjemne. Zaawansowane funkcje, takie jak wbudowane ściegi ozdobne, automatyczne obcinanie nici, docisk stopki czy automatyczne obszywanie dziurek na guziki ułatwiają pracę i gwarantują końcową jakość. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na warsztaty i mamy nadzieję, że staną się one początkiem nowej pasji.

Warsztaty szycia JUKI odbywać się będą podczas warszawskich targów Slow Weekend w Soho Factory, ul. Mińska 25, w sobotę i niedzielę 10 i 11 czerwca 2017, w godzinach od 11.00 do 19.00. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/szyjwdomu i https://www.facebook.com/JukiSewIt/

Źródło: www.effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »