Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Bezpłatne zabiegi kosmetyczne na 5. urodziny Perfumerii Douglas!

Bezpłatne zabiegi kosmetyczne na 5. urodziny Perfumerii Douglas!
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji swoich 5. urodzin Perfumeria Douglas znajdująca się w Parku Handlowym Auchan Bielany zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne zabiegi kosmetyczne. Przygotowane przez perfumerię atrakcje wpisują się w wyjątkowy dla Parku Handlowego Auchan Bielany miesiąc obchodów już 5. rocznicy istnienia.

Piąte urodziny Perfumerii Douglas to doskonała okazja aby uczcić ten szczególny dzień wspólnie z Klientami Parku Handlowego Auchan Bielany. Dlatego też od 21 do 23 listopada perfumeria zaprasza wszystkie Wrocławianki na specjalnie przygotowane konsultacje.

Przez trzy dni od godz.11.00 do 18.00 przed i wewnątrz perfumerii wizażystki będą wykonywały makijaże zainspirowane najnowszymi trendami jesienno – zimowymi stosując najwyższej jakości kosmetyki takich marek jak: Kanebo, Chanel, Clinique i Nouba. Klientki mogą zatem poczuć się niezwykle luksusowo licząc na profesjonalną usługę i iście świąteczną atmosferę, którą dopełnią pyszne koktajle serwowane przez profesjonalnego barmana. 

Zarówno Panie, jak i Panowie będą mogli skorzystać ze specjalistycznych porad na temat najlepszej pielęgnacji urody. Ponadto, wszyscy Klienci otrzymają specjalne rabaty na wybrane produkty, a także atrakcyjne upominki urodzinowe.  

Aby skorzystać z porad specjalistek, wystarczy umówić się na wybrany termin pod numerem telefonu 071/ 783-32-33. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zatelefonować już teraz. 

 

Park Handlowy Auchan Bielany w liczbach

Otwarty w 2003 roku Park Handlowy Auchan Bielany to jeden z największych w regionie obiektów handlowo-usługowych o powierzchni 74 000 m². W ciągu 5 lat istnienia Parku Handlowego Auchan Bielany zorganizowano w nim wiele eventów. Wśród nich dużym powodzeniem cieszyła się odbywająca się co roku charytatywna akcja świąteczna „Kochajmy się we Wrocławiu”. Dzięki niej tylko w grudniu 2007 roku zebrano 7.689,25 zł dla chorych dzieci. Podczas tegorocznej imprezy ekologicznej „Zielono mi”, w ramach, której zorganizowano zbiórkę makulatury, dzięki zaangażowaniu Wrocławian zgromadzono ponad 8 ton surowca. Z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży zbędnego papieru zakupiono 250 młodych drzewek, które zazieleniły Bielany Wrocławskie. 

Na co dzień klienci Parku Handlowego Auchan Bielany mają do dyspozycji blisko 80 sklepów i punktów usługowych czynnych 7 dni w tygodniu przez 79 godzin łącznie. W kompleksie przy ul. Francuskiej znajduje się także hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, market z wyposażeniem wnętrz Jysk, sklep sportowy Decathlon, sklep meblowy Agata Meble, centrum samochodowe Norauto, myjnia ImoCar oraz stacja benzynowa, a przed obiektem na zmotoryzowanych klientów czeka 3400 bezpłatnych miejsc parkingowych. 

Kontakt dla mediów:
Agnieszka Majewska, Effective Public Relations
tel. (0-22) 822 07 52, tel. kom. 0508 125 247
 e-mail: amajewska@effectivepr.pl

Anna Dolna, 
Manager Parku Handlowego Auchan Bielany
tel. (0-71) 783 15 50, e-mail: 
a.dolna@auchan.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »