Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bezpłatny spektakl dla dzieci w Porcie Rumia

Na scenie teatralnej Portu Rumia 11 maja zagości niezwykły bohater – Pan Bałagan, a jego niespodziewana wizyta przyniesie sporo zamieszania w spokojnej, bajkowej wiosce. Po spektaklu, z którego dzieci wyniosą solidną dawkę ekologicznej wiedzy, będzie można wziąć udział w warsztatach kreatywnych.

Edukacyjny spektakl dla dzieci jest historią Pana Bałagana, który bardzo namieszał w ekosystemie. W wiosce zwanej CzystoChowo, gdzie mieszkańcy żyją spokojnie i troszczą się o środowisko naturalne, niespodziewanie pojawia się Pan Bałagan. Wprowadza on sporo zamieszania, z którym trzeba sobie poradzić. Na szczęście mieszkańcy się nie poddali i postanowili znaleźć sposób na jego nieekologiczne nawyki. Poprzez interaktywną opowieść dzieci poznają ekologiczne zachowania, między innymi dowiedzą się, jak poprawnie segregować śmieci, dbać o zwierzęta czy doceniać pszczoły.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zabawę będzie można kontynuować podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych, organizowanych wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Rumi. Podczas zajęć zatytułowanych „Wesołe i wiosenne zabawki z recyklingu” powstaną żaby połykające owady, kolorowe dzwonki witające lato oraz papierowe kwiatki na dzień mamy.

Rodzinny spektakl pt. „Pan Bałagan i czyste zamieszanie” zostanie odegrany 11 maja o godzinie 13.00 i 15.00 w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Tego dnia odbędą się również bezpłatne warsztaty kreatywne prowadzone przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »