Kultura, sztuka » Kultura

Białystok sprzed lat – wirtualna wystawa dawnych pocztówek i konkurs fotograficzny

Białystok sprzed lat – wirtualna wystawa dawnych pocztówek i konkurs fotograficzny
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wyglądała stolica Podlasia kilka czy kilkanaście lat temu? Może masz w domu fotografie, które pokazują dawne ulice, parki, place oraz życie mieszkańców Białegostoku? Spraw innym i sobie wiele radości i prześlij je na konkurs „Razem od lat” organizowany przez Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna.

Od roku 2000 wiele się zmieniło – wygląd ulic, placów i parków Białegostoku, sposób spędzania wolnego czasu, a nawet to, jak robimy zakupy! Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, jedno z chętniej wybieranych przez mieszkańców Białegostoku miejsc zakupów, w listopadzie świętuje 20. urodziny. Okrągła rocznica to okazja do wspomnień, dlatego galeria handlowa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Razem od lat”.  

– Chcemy świętować urodziny galerii handlowej z naszymi klientami i w trudnym dla nas wszystkich okresie zaproponować ciekawy sposób na spędzenie czasu i odrobinę rozrywki. Z pewnością wielu z nas ma w domowych archiwach zdjęcia, na których widać, jak wyglądał Białystok przed kilkoma, kilkunastoma czy nawet kilkudziesięcioma latami. Można je zgłosić w konkursie fotograficznym i w ten sposób zdobyć jedną z cennych nagród – mówi Marlena Brzostowska, property manager w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna.

Jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie fotograficznym „Razem od lat”, należy odwiedzić stronę internetową www.razemodlat.pl i przesłać zdjęcie, korzystając z dostępnego na stronie formularza. Organizator czeka na zgłoszenia od 9 do 20 listopada. Jury będzie brało pod uwagę jak najciekawsze ujęcie tematu „Białystok sprzed lat”, a także walory artystyczne zdjęcia i jego oryginalność. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 listopada.

Zwycięzca konkursu otrzyma profesjonalny aparat fotograficzny Canon EOS M6 wraz z obiektywem, a zdobywcy kolejnych miejsc aparaty INSTAX wraz z wkładami oraz bony podarunkowe. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie konkursowej oraz na stronie internetowej galerii handlowej.

Wirtualna wystawa dawnych pocztówek

Z okazji urodzin Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna przygotowało dla swoich gości jeszcze jedną niespodziankę. Od 14 do 30 listopada na stronie konkursowej www.razemodlat.pl/wystawa będzie można obejrzeć wirtualną wystawę pocztówek sprzed lat. Będą to reprodukcje zbiorów archiwum cyfrowego Fotopolska, na których będzie można rozpoznać popularne miejsca stolicy Podlasia, jak plac przed ratuszem, Pałac Branickich czy otaczający go park.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaprasza klientów na zakupy od 2000 roku. W tym czasie centrum rozbudowało się, powiększało liczbę sklepów, w tym wyczekiwany punkt odbioru zamówień IKEA. Obiekt przeszedł również remont, dzięki któremu stał się wygodnym miejscem zakupów i wypoczynku.

– Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna od lat organizuje liczne spotkania, animacje i warsztaty dla klientów, a także akcje wspierające troskę o zdrowie i edukację ekologiczną. Obecnie, ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa zapraszamy do udziału w wydarzeniach odbywających się w przestrzeni wirtualnej – dodaje Agata Szafałowicz.

Konkurs fotograficzny „Razem od lat” odbywa się za pośrednictwem strony www.razemodlat.pl. Informacje na temat jego przebiegu będą publikowane również na stronie www.auchanprodukcyjna.pl oraz na profilu galerii handlowej na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanProdukcyjna. Wirtualna wystawa dawnych pocztówek odbędzie się na stronie www.razemodlat.pl/wystawaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »