Technologie » Komputery

BitDefender Internet Security 2011 zdobył certyfikację AV-Test.org

BitDefender Internet Security 2011 otrzymuje Certyfikat AV-Test; zdobywa wysokie oceny w kategorii wykrywania i ochrony przed realnymi zagrożeniami

Według raportu niezależnej organizacji badawczej AV-Test.org BitDefender w testach wykrywa 100% rozpowszechnionego złośliwego oprogramowania.

BitDefender®, wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, ogłosił, że BitDefender Internet Security 2011 otrzymał Certyfikację AV-Test.org w testach w czwartym kwartale roku 2010, osiągając wysokie noty w kategorii ochrony przed infekcjami złośliwym oprogramowaniem, oczyszczania i naprawiania zainfekowanych komputerów, oraz użyteczności.

BitDefender został oceniony wraz z dwudziestoma trzema innymi rozwiązaniami w kategoriach ochrony, naprawy i użyteczności przez niezależną agencję badawczą. Testy obejmowały:

  • Wykrywanie i ochronę przed atakami zero-day oraz rozpowszechnionym złośliwym oprogramowaniem.
  • Dezynfekcję systemu oraz usuwanie malware’u
  • Spowolnienie pracy systemu spowodowane przez narzędzia oraz liczbę false-positives

“Użytkownicy komputerów mają wiele wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa ich systemów, przy ciągle zwiększającej się liczbie wyrafinowanych szkodników pojawiających się każdego dnia, a wynik osiągnięty w tym teście przez BitDefendera udowadnia, że jesteśmy w stanie sprostać ich obawom” mówi Viorel Canja, szef AntiMalware Labs BitDefendera. „Każdy producent rozwiązań bezpieczeństwa zna agresywne i niezwykle wymagające podejście, jakim cechują się testy AV-Test.org, a w ostatnim porównaniu BitDefender był jednym z najlepszych w prawie każdej kategorii dotyczącej ochrony i wykrywania rozpowszechnionego malware’u. Zdobycie wysokich ocen w rankingu i otrzymanie certyfikacji tej niezależnej organizacji stanowi kolejne potwierdzenie, że nasze wysiłki, by dostarczać najlepsze zabezpieczenia w branży, nie idą na marne.”

Więcej informacji oraz szczegółowe wyniki testu znaleźć można na stronie http://www.av-test.org/certifications.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe
http://www.marken.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »