Technologie » Internet

Bitdefender na liście najpopularniejszych marek technologicznych

Czytelnicy PCMag wybrali najpopularniejsze marki technologiczne. W ścisłej czołówce tego zestawienia „Best Brands for 2022” znalazła się firma Bitdefender.

PCMag w ramach comiesięcznych ankiet „Readers' Choice Awards i Business Choice Awards” zadaje czytelnikom pytania dotyczące różnego rodzaju produktów lub usług IT. Redaktorzy najczęściej pytają o to czy czytelnicy rekomendowaliby markę, której używają. Najwyższe oceny otrzymały trzy marki: Tesla, Synology oraz Bitdefender.

 

Pakiet bezpieczeństwa Bitdefender przeznaczony dla użytkowników zgromadził 79 punktów.  Warto dodać, że drugi program antywirusowy Webroot, który znalazł się w zestawieniu najpopularniejszych marek zdobył 72 punkty. Redaktorzy PCMag przyznają, że niektóre antywirusy są bardziej znane niż Bitdefender, aczkolwiek żaden z nich nie cieszy się takim uznaniem wśród konsumentów. 

 

Bitdefender powstał w 2001 roku w Bukareszcie. W ostatnich latach firma dała się poznać jako dostawca aktywnie zwalczający gangi ransomware. Jak do tej pory firma udostępniła 20 darmowych deszyfratorów, co pozwoliło organizacjom oraz konsumentom zaoszczędzić miliony dolarów w postaci odzyskanych plików i uniknionych niezapłaconych okupów. Bitdefender otrzymał wiele wyróżnień od MITRE, AV-TEST, AV-Comparatives i innych niezależnych laboratoriów testowych za zdolność wykrywania zagrożeń w dowolnym środowisku, w tym mobilnym oraz w chmurze.

Źródło: marken.com.pl; bitdefender.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 1 dzień:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »