Technologie » Komputery

Bitdefender najskuteczniejszą ochroną przed malware!

Bitdefender najskuteczniejszą ochroną przed malware!
Zobacz więcej zdjęć »
Niezależny instytut testujący oprogramowanie antywirusowe AV-Comparatives po raz kolejny sprawdził skuteczność dostępnych na rynku programów chroniących przed szkodnikami zagrażającymi systemom komputerowym

W teście brano pod uwagę skuteczność ochrony przed malware i jako jeden z nielicznych Bitdefender Internet Security otrzymał maksymalną ocenę potwierdzoną trzema gwiazdkami.

Test został przeprowadzony w określony sposób: w systemie zainstalowano program antywirusowy, a następnie uruchomiono szkodliwe pliki. Pliki malware znajdowały się na nośnikach USB oraz na dyskach sieciowych. Testy odbywały się 64-bitowym systemie Windows 10 Pro z najnowszymi aktualizacjami.

Testy ochrony przeciwko malware miały sprawdzić, jak dany program zabezpiecza system przed, w trakcie oraz po uruchomieniu szkodliwego oprogramowania. Sprawdzono również, jak skutecznie skanery wbudowane w programy wykrywają szkodliwe pliki. Podczas testów wykorzystano 10 970 próbek o różnym stopniu szkodliwości.

AV-Comparatives przyznaje nagrody na podstawie największego stopnia ochrony oraz najmniejszej liczby fałszywych alarmów. Bitdefender wykazał się w tym względzie ochroną godną najwyższej oceny (3*/3*) i potwierdził status jednego z najlepszych narzędzi na rynku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »