Technologie » Komputery

Bitdefender Total Security 2012 zdobywa prestiżową nagrodę CNET Editor's Choice

Bitdefender Total Security 2012 zdobywa prestiżową nagrodę CNET Editor's Choice
Zobacz więcej zdjęć »
Bitdefender dodaje jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie IT&C do długiej listy wyróżnień otrzymanych od czołowych recenzentów w branży.

Bitdefender®, nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań antywirusowych, ogłosił, że jego flagowy produkt do ochrony przed zagrożeniami z Internetu, Bitdefender Total Security 2012, otrzymał tegoroczną nagrodę Editior’s Choice od CNET, jednego z najbardziej popularnych na świecie portali technologicznych.

Bitdefender Total Security 2012 zatriumfował w kategorii płatnych programów zabezpieczających, zwyciężając tak znaczących konkurentów, jak Norton Internet Security 2012, McAfee Total Protection 2012, Kaspersky Internet Security 2012 czy ESET Smart Security 5.

„W kategorii płatnych rozwiązań postawiliśmy na Bitdefender Total Security 2012 za jego najwyższy poziom ochrony, niewielki wpływ na wydajność komputera oraz wspaniały zakres funkcji. Bitdefender mocno wystartował na samym początku i chociaż niektórzy konkurenci zbliżyli się do jego pozycji, najbardziej zauważalnie Norton i F-Secure, Bitdefender zaprezentował imponujący zestaw wyników, które utrzymały go na czele stawki” stwierdza Seth Rosenblatt, starszy wydawca w CNET.

CNET jest jednym z najbardziej wyróżniających się portali technologicznych, osiągającym globalnie ponad 90 milionów unikatowych odwiedzin. Sekcja „Reviews” portalu, poświęcona recenzjom produktów, obejmuje szeroki zakres towarów konsumenckich, od samochodów, po urządzenia domowe, gadżety i oprogramowanie, szczycąc się kręgiem czytelników w liczbie ponad 5.6 miliona osób na całym świecie.

Total Security 2012 to punkt zwrotny w historii konsumenckich rozwiązań Bitdefendera. W zeszłym roku zdecydowaliśmy się iść w radykalnie innym niż dotychczas kierunku i ta nagroda jest potwierdzeniem, że dokonaliśmy słusznych wyborów. Wyróżnienie CNET stanowi dowód sprawności naszych technologii i świadczy, że strategia Bitdefendera pokrywa się z linią wymagań rynkowych oraz trendów w branży” mówi Bogdan Dmitru, dyrektor ds. technicznych (CTO) w firmie Bitdefender.

 ***

 Bitdefender® to twórca jednych z najszybszych na świecie i najbardziej efektywnych linii certyfikowanego międzynarodowo oprogramowania bezpieczeństwa. Od 2001 roku firma jest pionierem branży opracowującym i wprowadzającym na rynek nagradzane zabezpieczenia. Obecnie technologia Bitdefendera chroni cyfrowe doznania około 400 milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie.

Ostatnio firma zdobyła szereg kluczowych rekomendacji od niezależnych instytucji w USA, UK oraz w innych krajach Europy, włączając w to ConsumerSearch, Which?, Stiftung Warentest i Taenk. Technologia antywirusowa Bitdefendera znalazła się na szczycie wiodących zestawień branżowych AV-Test i AV-Comparatives. Więcej informacji na temat produktów antywirusowych Bitdefendera można znaleźć na stronach poświęconych bezpieczeństwu. Ponadto na stronie www.malwarecity.com Bitdefender przedstawia informacje na temat aktualnych zagrożeń oraz kulisy swojej codziennej walki ze złośliwym oprogramowaniem.

 

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, TrustPort, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe
http://www.marken.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »