Technologie » Komputery

Bitdefender ustanawia nowy rekord w niezależnym teście bezpieczeństwa

Bitdefender ustanawia nowy rekord w niezależnym teście bezpieczeństwa
Zobacz więcej zdjęć »
Bitdefender ustanawia nowy rekord w niezależnym teście bezpieczeństwa. AV-TEST potwierdza pozycję Bitdefendera jako najlepszego produktu w drugim kwartale 2011 roku.

Bitdefender, wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, ogłosił uzyskanie rekordowego wyniku od niezależnej organizacji testującej AV-TEST. Biorąc pod uwagę oceny za ochronę, naprawę i użyteczność, Bitdefender Internet Security jako jedyny produkt otrzymał 17 punktów na 18 możliwych.

W badaniu, w którym wzięło udział także dwadzieścia jeden innych produktów bezpieczeństwa, Bitdefender Internet Security 2011 osiągnął maksymalną ocenę 6.0 za ochronę przed atakami zero‑day i ogólne bezpieczeństwo. Produkt łatwo przeszedł również test oczyszczania zainfekowanego komputera oraz naprawy zdobywając 5.5 punktów, natomiast w dziedzinie wpływu na użytkowanie komputera, Bitdefender okazał się najlepszy.

Ten sukces potwierdza rezultaty testów AV-TEST Q1 2011, w których Bitdefender Internet Security 2011 uplasował się pośród najlepszych produktów i jako jedyny osiągnął wynik 100% w dziedzinie ochrony.

Viorel Canja, szef Bitdefender Labs komentuje:

“To wielka przyjemność widzieć, że nasza technologia radzi sobie tak dobrze w dłuższym okresie czasu – zwłaszcza, że w pierwszym kwartale osiągnęliśmy najlepszy dotychczas wynik. Ostatnie rezultaty i fantastyczne opinie stanowią doskonały doping dla Bitdefendera, jego partnerów i klientów. Nowa linia 2012 wystartowała w zeszłym tygodniu, używając udoskonalonej wersji technologii 2011, ufamy więc, że nasz sukces będzie kontynuowany.”

Andreas Marx, prezes AV-TEST zauważa:

“Ponownie widzimy Bitdefendera na szczycie naszego zestawienia. Uzyskanie tego w dwóch kolejnych kwartałach, w dodatku z rekordowym wynikiem w tym kwartale, to prawdziwe osiągnięcie. Zespołowi należą się nasze gratulacje.”

Wszystkie nazwy produktów i firm zostały wymienione w tekście wyłącznie w celu identyfikacji oraz są własnością, mogą także stanowić znaki towarowe, ich odpowiednich właścicieli.

***

Bitdefender® to twórca jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii cenionego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od 2001 roku Bitdefender jest pionierem branży, opracowującym i wdrażającym nagradzane technologie bezpieczeństwa. Każdego dnia BitDefender chroni cyfrowe doświadczenia dziesiątek milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie. Rozwiązania Bitdefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z wielu krajów.

Ostatnio firma uzyskała szereg niezależnych rekomendacji w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonym Królestwie i innych krajach Europy, takich jak ConsumerSearch, Which?, Stiftung Warentest czy Taenk. Technologia antywirusowa Bitdefendera znalazła się na szczycie wiodących w branży testów AV-Test i AV-Comparatives. Więcej informacji na temat BitDefendera i jego produktów można znaleźć na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.com Bitdefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić jego codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

 

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, TrustPort, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe
http://www.marken.com.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    Halema 2011-08-19 02:14:17

    żeby mieć takie 100% to jednak trzeba mieć trochę szczęścia ;) chociaż Panda w zeszłym roku też miała w którymś teście


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »