Technologie » Komputery

bizhub 164 – proste rozwiązanie dla małych firm

bizhub 164 – proste rozwiązanie dla małych firm
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek urządzenie bizhub 164 – kopiarkę monochromatyczną A3 z funkcją drukowania oraz skanowania. Dzięki swoim podstawowym cechom, jak niewielkie rozmiary i łatwość obsługi, doskonale sprawdzi się w małych firmach i punktach usługowych.

Najnowsze rozwiązanie biurowe oferowane przez firmę Konica Minolta - bizhub 164 - to poręczne urządzenie kopiujące, drukujące oraz skanujące do formatu A3.

Tanie i proste w obsłudze zostało stworzone z myślą o małych firmach, warsztatach oraz punktach usługowych. Przejrzysty panel sterowania, niewielka liczba przycisków oraz intuicyjne menu sprawiają, że korzystanie z nowej kopiarki Konica Minolta jest bardzo proste.

„bizhub 164 to wszechstronne urządzenie przeznaczone dla małych przedsiębiorstw. Doskonale sprawdzi się przy zarządzaniu takimi dokumentami jak: faktury, cenniki czy też np. dokumentacje sprzętu" - tłumaczy Piotr Blachowski, Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o. o. - „Dzięki przejrzystemu panelowi sterowania, złożonemu zaledwie z kilku klawiszy, urządzenie jest intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze."

Rozwiązanie bizhub 164 zostało wyposażone w polimeryzowany toner Simitri HD. Gwarantuje on przede wszystkim bardzo szczegółowe i ostre odwzorowanie linii i czcionek. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w przypadku kopiowania czy też drukowania rysunków poglądowych. Wydruki wykonane w tej technologii charakteryzują się również trwałością i odpornością na rozmazywanie, a także minimalizują efekt tzw. łódkowatości.

Standardowa prędkość zarówno kopiowania, jak i drukowania to 16 str./min., a pierwsza kopia jest gotowa po 8 sekundach. bizhub 164 obsługuje papier w rozmiarach od A5 do A3 oraz w gramaturze 64-157g/m3. Podstawowy podajnik papieru pomieści do 250 arkuszy. Użytkownik ma możliwość zainstalowania opcjonalnego, ręcznego podajnika na 100 arkuszy. Skanowanie odbywa się w trybie TWAIN, który ułatwia archiwizację i umożliwia skanowanie ważnych dokumentów, które można później szybko odnaleźć i wydrukować. Dodatkową zaletą bizhub 164 jest jego energooszczędność. Odznaczenie „Energy Star" otrzymał m.in. za niezwykle krótki czas nagrzewania między stanem uśpienia a gotowością, a także niższą temperaturą nanoszenia druku, niż w dotychczasowych rozwiązaniach. Elementy te bezpośrednio wpływają na niższe zużycie prądu. Samo urządzenie zostało wykonane z lekkich, bardzo trwałych materiałów. Takie części, jak kaseta tonera, mają przedłużoną żywotność i nie wymagają częstych wymian. Wszystkie te cechy mają podwójną funkcję: pozwalają dbać zarówno o środowisko, jak i o budżet użytkownik.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »