Rozrywka i wypoczynek » Hobby

BLACK is green, a Mojito niejedno ma imię

BLACK is green, a Mojito niejedno ma imię
Zobacz więcej zdjęć »
Należąca do portfolio firmy FoodCare marka BLACK Energy Drink wprowadza na rynek nowość: napój energetyzujący BLACK w wersji smakowej Mojito. W ten sposób do limitowanych edycji napojów o aromatach limonki, mango i maliny dołącza smak jednego z najpopularniejszych na świecie drinków.

„Rozwijając kategorię napojów energetyzujących oferowanych pod marką BLACK Energy Drink zdecydowaliśmy się na sukcesywne poszerzanie portfolio i oferowanie konsumentom różnych wersji smakowych ich ulubionego energetyku. Po sukcesach limonki, mango i maliny postanowiliśmy postawić na mojito, ponieważ ten smak doskonale wypadł na panelach degustacyjnych i fokusach, zbierając bardzo pozytywne opinie.” – powiedziała Karolina Karolczak, International Category Brand Manager w firmie FoodCare.

Historia mojito, na którego rozpoznawalny na całym świecie smak i aromat stawia marka BLACK, sięga XVI wieku i czasów korsarskich wypraw Francisa Drake’ a, który podobno raczył się napojem będącym mieszanką alkoholu uzyskiwanego z trzciny cukrowej (tafia) z dodatkiem soku z cytryny i mięty. Gdy po latach tafię zastąpiono rumem, powstało znane nam mojito, którego słodko-kwaśno-miętowy smak doskonale orzeźwia latem, a smakuje przez cały rok.

Napój BLACK Mojito oferowany będzie w puszkach 0,25 l spójnych pod względem wyglądu z identyfikacją marki BLACK Energy Drink. Kod kolorystyczny opakowania wraz z czytelną nazwą Mojito wyróżni napój na półkach, również spośród pozostałych energetyków BLACK Energy Drink.

BLACK Mojito wnosi wiele świeżości do kategorii energetyków. Dzięki nowemu oryginalnemu smakowi zwiększamy ofertę pozwalając naszym konsumentom dokonać wyboru wersji produktu w ramach ich ulubionego brandu.” – dodała Karolina Karolczak.

Wprowadzenie na rynek napoju BLACK Mojito wspierać będzie intensywna komunikacja marketingowa w punktach sprzedaży, oparta głównie na materiałach POS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »