Firma » Biznes

BLACK Sex Energy – tylko dla odważnych!

BLACK Sex Energy – tylko dla odważnych!
Zobacz więcej zdjęć »
Masz już wszystko? Czy może, przekornie, ciągle pragniesz więcej? Pieniądze, samochody, kobiety – to za mało? Podejmij wyzwanie!

Nowy BLACK SEXENERGY – tylko dla odważnych! Mocny, męski smak, intensywna głęboka czerń energetyka – w stylowej matowej puszce. Sprawdź, jak działa mix afrodyzjaków SEXENERGY, bo tauryna i kofeina – to za mało! TAK DZIAŁA BLACK – BLACK SEX!

Dzięki unikatowej recepturze, niezwykłym walorom smakowym oraz czarnej barwie nowy BLACK SEXENERGY to gwarancja niesamowitych doznań. W jego składzie jest nie tylko kofeina i tauryna – bo te nie są wystarczające, by wejść do świata Premium.

Receptura BLACK SEXENERGY to również zioło Damiana, intensywnie pobudzający i zwiększający popęd seksualny afrodyzjak, którego zastosowanie odkryli już Indianie; schizandra, roślina od wieków stosowana w medycynie chińskiej, regenerująca i podnosząca sprawność fizyczną, a także stymulująca układ nerwowy oraz ekstrakt z korzenia żeń-szeń, aktywizujący siły witalne całego organizmu.

To swoista innowacja na rynku polskich energetyków, również dzięki ekstraktom z kultowego owocu pitahaja, wzbogaconego grenadiną, limetką oraz … odrobiną ostrego chilli. Trzeba być odważnym, by spróbować…

Premiera produktu już 12 września w sieci sklepów Żabka w rekomendowanej cenie promocyjnej 1,99 PLN za puszkę 250 ml.

Produkt będzie szeroko wspierany w IV kwartale br. kampanią 360°, materiałami POS oraz niekonwencjonalnymi ambientami i działaniami w Internecie. Premierze produktu towarzyszy również konsumencka akcja na stronie www.blackpower.pl i na profilu marki na Facebooku pod nazwą „BLACK ENERGY VIP CLUB – ekskluzywny klub dla fanów marki BLACK”. Więcej szczegółów na www.blackpower.pl/sexRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »