Technologie » AGD - RTV

Black & White – nowe płyty indukcyjne Freggia

Black & White – nowe płyty indukcyjne Freggia
Zobacz więcej zdjęć »
Tylko 30 metrów szerokości i dwa palniki. Marka Freggia łączy najbardziej zaawansowaną oraz skuteczną technologię grzania indukcyjnego z eleganckim, kompaktowym urządzeniem, które pomoże efektywnie zagospodarować przestrzeń roboczą, nawet w najmniejszej kuchni.

Dwupalnikowa płyta indukcyjna HCFI32 z linii Compatto to nowość w ofercie marki Freggia. Urządzenie dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i eleganckim, fazowanym frontem. 

Płyta wyposażona jest w szereg nowoczesnych technologii, ułatwiających codzienne przyrządzanie posiłków. Dzięki funkcji automatycznego określania średnicy naczyń, korzystanie z niej jest niezwykle intuicyjne. Z powodzeniem można na niej stosować naczynia o mniejszym rozmiarze niż strefa grzewcza, co jest niezwykle przydatne w kuchni o ograniczonych przestrzeniach roboczych.

 

Kolejnym udogodnieniem, jest funkcja "Booster", która pozwala zwiększyć moc strefy gotowania o 50% i tym samym zaoszczędzić sporo czasu, przygotowując swoje ulubione dania w znacznie krótszym czasie. Płyta posiada również timer z opcją automatycznego wyłączania, który zakończy pracę strefy grzewczej po tym, jak upłynie zaprogramowany przez nas czas gotowania. 

 

We wszystkich płytach indukcyjnych Freggia zastosowano szereg rozwiązań, dzięki którym korzystanie z urządzeń jest bezpieczne dla całej rodziny. Ochrona przez przypadkowymi naciskami zapobiega niekontrolowanemu włączeniu się powierzchni, np. przez dzieci. Natomiast zabezpieczenie przed przelaniemwyłącza powierzchnię grzewczą i blokuje ją w przypadku wykipienia potrawy. Niezwykle funkcjonalny jest również wskaźnik ciepła resztkowego, który ostrzega o wysokiej temperaturze strefy grzewczej oraz funkcja automatycznego wyłączaniapłyty, aktywująca się w momencie, gdy urządzenie zostało pozostawione bez nadzoru przez dłuższy czas.

Płyta indukcyjna HCFI32

·      Szerokość 30 cm

·      Dwa kolory – czarny i biały

·      Intuicyjne sterowanie dotykowe

·      Funkcja Booster 

·      Automatyczne wykrywanie średnicy naczyńRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Freggia
http://freggia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »