Dom » Wnętrza

BLOXX – nowoczesna forma w nowoczesnej tkaninie

BLOXX – nowoczesna forma w nowoczesnej tkaninie
Zobacz więcej zdjęć »
Sofy i fotele BLOXX to pierwszy projekt studia AZE Design dla firmy HM Design. Nowoczesna forma z ciekawymi konstrukcyjnymi i tapicerskimi detalami znakomicie prezentuje się w zestawieniu dwóch kolorów tkaniny Perfecta firmy ITALVELLUTI.

BLOXX to proste, modułowe sofy i fotele przeznaczone do nowoczesnych wnętrz mieszkalnych oraz przestrzeni publicznych. Modułowa konstrukcja pozwala na łatwe i proste dopasowanie wielkości mebli do konkretnych wnętrz i potrzeb użytkowników.

Mocno zgeometryzowaną, wyrazistą formę podkreśla wprowadzenie charakterystycznych „pęknięć” oraz zastosowanie dwóch kolorów tkaniny tapicerskiej.  Szeroka gama kolorystyczna tkaniny Perfecta pozwala na tworzenie wielu wariantów zestawień tkanin – zdecydowanie najbardziej efektownie wyglądają te najmocniejsze, oparte na zasadzie graficznego kontrastu.

Mimo ostrości kątów formy BLOXX jest bardzo głęboki i wygodny, a miękka mikrofibra Perfecta sprawia, że jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Sofy i fotele dostępne są w dwóch wersjach: z podłokietnikami i bez.

Do tapicerowania kolekcji BLOXX wybrana została tkanina „Perfecta” - kolejna z serii łatwo czyszczących się tkanin ITALVELLUTI, zabezpieczonych Zero Spot System. Ta nowoczesna mikrofibra wyróżnia się zwiększoną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest też mniej wrażliwa na tzw. efekt pisania. Zwarta struktura i mocny chwyt idą w parze z miękką, welurową fakturą, osiągniętą dzięki zastosowaniu włókien poliestrowych. Przy doborze melanżowych kolorów – poza aktualnymi trendami – wzięto także pod uwagę ich praktyczność. Nadają one tkaninie przestrzenności, podkreślają świeżość i oryginalność oraz doskonale pasują do różnych rodzajów drewna, szkła czy metalu.

Biuro prasowe Italvelluti: Profundo PR tel./fax  + 48 22 692 16 08, mob. + 48 501 325 968,              
e-mail: profundo@profundo.pl, www.profundo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »