Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Boiron z komunikacją marki Arnigel

Boiron z komunikacją marki Arnigel
Zobacz więcej zdjęć »
W maju ruszyła komunikacja digital marki Arnigel, żelu na stłuczenia i urazy. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Group).

Kampania ma charakter świadomościowy i kładzie nacisk na przekazanie głównych benefitów marki. Arnigel jest przeznaczony do leczenia miejscowego następstw niewielkich urazów (siniaki, stłuczenia). Polecany również w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym. Arnigel to produkt leczniczy, który można stosować u dorosłych jak i dzieci już od 1 roku życia.

Za markę Arnigel w Boiron odpowiada Joanna Skoczeń – Junior Product Manager, Monika Szałapska – Dyrektor Marketingu. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media, należąca do Havas Media Group.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »