Rozrywka i wypoczynek » Święta

Bombastyczna akcja charytatywna w Arkadach Wrocławskich

Bombastyczna akcja charytatywna w Arkadach Wrocławskich
Zobacz więcej zdjęć »
Bombki w rozmiarach XXL, wrocławscy dziennikarze i prawdziwa walka na pędzle. Tak w skrócie można opisać akcję charytatywną „Wielkie Malowanie Bombek”, z której zyski wspomogą podopiecznych fundacji „Promyk Słońca”. Zabawa już w czwartek 24 listopada w Arkadach Wrocławskich.

Wrocławskie media po raz kolejny staną w szranki w Arkadach Wrocławskich – przed nimi niezwykle kreatywne zadanie. W czwartek 24 listopada w samo południe każda z zaproszonych redakcji dostanie do dyspozycji bombkę w rozmiarze XXL, na której będzie mogła wymalować bożonarodzeniową wizję panoramy Wrocławia. Ozdobione bombki – dzieła sztuki wrocławskich mediów – zostaną symbolicznie wykupione przez Arkady Wrocławskie. Pieniądze zebrane w ten sposób wspomogą podopiecznych fundacji „Promyk Słońca”. Fundacja od lat niesie pomoc dzieciom niepełnosprawnym i zagrożonym niepełnosprawnością.

Ważne jest kreatywne pomaganie innym. Arkady Wrocławskie tradycyjnie już wspierają w tym wrocławskie media. Wspólne działanie na rzecz szczytnego celu nabiera przed świętami szczególnego

znaczenia – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskichpoprzednie akcje charytatywne z cyklu „Wielkie Malowanie Pisanek” sprawdziły się bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy zorganizować również „Wielkie Malowanie Bombek”. Cieszymy się, że tak czynnie w niesieniu pomocy innym pomagają nam wrocławscy dziennikarze.

Na „Wielkie Malowanie Bombek” zaproszonych zostało 5 wrocławskich redakcji. Nadchodząca akcja charytatywna to już trzeci tego typu happening organizowany przez Centrum. Impreza odbędzie się 24 listopada o godzinie 12:00 w Arkadach Wrocławskich.

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »