Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bombay Sapphire na Facebook’u!

Bombay Sapphire na Facebook’u!
Zobacz więcej zdjęć »
Marka ginu Bombay Sapphire, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich konsumentów, uruchomiła swój oficjalny profil na łamach portalu Facebook. Wszyscy miłośnicy marki mogą teraz jeszcze lepiej poznać świat szafirowej inspiracji.

 
W parze z wyobraźnią

Niezmienna od 1761 roku receptura zawierająca mieszankę dokładnie wyselekcjonowanych egzotycznych roślin oraz szafirowa butelka utrzymana w nowoczesnym stylu stanowią o unikalnym charakterze ginu Bombay Sapphire. Jego wyjątkowy charakter sprawił, że marka na stałe związała się ze światem sztuki i design. Bowiem Bombay Sapphire jest jednym z nielicznych brandów alkoholowych, który inspiruje – zarówno uznanych i cenionych artystów, jak i początkujących miłośników piękna. Oficjalny profil marki na portalu Facebook znakomicie oddaje jej charakter. To inspirujące miejsce, w którym prym wiedzie niczym nieograniczana ludzka wyobraźnia. Profil powstał z myślą o wszystkich młodych duchem i ciekawych świata, którzy na co dzień szukają wokół siebie szeroko pojętego natchnienia. 
Nic więc dziwnego, że polski fan page marki Bombay Sapphire przyjął wymowną nazwę „W parze z wyobraźnią”. Znajdziemy tu prezentacje inspirujących miejsc, niebanalnych dzieł sztuki i interesujących ludzi, których kreatywność nie zna granic. Fani szafirowego ginu znajdą tu niezliczoną ilość ciekawostek dotyczących trunku oraz sposobu jego wytwarzania. Miłośnicy sztuki miksologii również nie będą zawiedzeni – specjalnie dla nich barmani Bombay Sapphire nieustannie prześcigają się w komponowaniu wyśmienitych koktajli, a z efektów ich pracy może korzystać każdy, kto polubi profil „W parze z wyobraźnią”. Nie zabraknie tu także zdjęć z celebryckich imprez, w których udział bierze marka Bombay Sapphire – gwiazdy również lubią delektować się smakiem tego niezwykłego trunku. Inspirujący świat Bombay Sapphire znajdziecie pod adresem www.facebook.com/WParzeZWyobraznia. Serdecznie zapraszamy!

www.facebook.com/WParzeZWyobraznia

DOSSIER
Bombay Sapphire to najwyższej jakości gin, którego butelka charakteryzuje się wyjątkową szafirową barwą. Jest produkowany w oparciu o oryginalna recepturę z 1761 roku. Unikalna kompozycja spirytusu zbożowe i dziesięciu starannie wyselekcjonowanych ziół i korzeni, tworzy niepowtarzalny smak i aromat tego trunku. Korzeń dzięgla nadaje piżmowy, ale zarazem bardzo delikatny aromat. Kora kasji tworzy nutę cynamonową, jagody kubeby – korzenny, lekko pieprzowy zapach z nutą cytryny i sosny, a rajskie zioła nadają całości wyrazistości i unikalnego smaku.

Wyłącznym dystrybutorem ginu Bombay Sapphire w Polsce jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.


Kontakt prasowy: Beata Grzybek-Zielińska, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok.14, 03-368 Warszawa, tel. (22) 401 73 73, e-mail: beatagrzybek@more-pr.com

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »