Firma » Biznes

Bosch ponownie „Partnerem Roku”

Bosch ponownie „Partnerem Roku”
Zobacz więcej zdjęć »
Drugi rok z rzędu firma Bosch-Elektronarzędzia otrzymała tytuł „Partnera Roku”, w ramach organizowanego przez pismo „Produkcja Mebli” rankingu dla najlepszych dostawców przemysłu meblarskiego.

Nagroda przyznana została przez osoby profesjonalnie związane z przemysłem meblarskim. Laureaci zostali ogłoszeni podczas kwietniowych targów „Drema" w Poznaniu. W tym roku odbyła się trzecia edycja rankingu dostawców dla przemysłu meblarskiego, zorganizowanego przez redakcję „Produkcja Mebli". Firma Bosch-Elektronarzędzia została uznana za najlepszego „Dostawcę elektronarzędzi i narzędzi ręcznych", zdobywając nagrodę główną w tej kategorii. Ponadto Bosch został doceniony dodatkowo, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Dostawcy narzędzi i wyposażenia do maszyn".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNagroda „Partner Roku" przyznawana jest na podstawie głosów oddawanych przez czytelników magazynu Produkcja Mebli - pracowników przedsiębiorstw zajmujących się wykonywaniem oraz sprzedażą mebli, a także dealerów elektronarzędzi wykorzystywanych w przemyśle meblarskim. Wybór laureatów odbywał się na zasadzie plebiscytu przeprowadzonego za pomocą strony internetowej organizatora. Korzystając z niej, wszyscy zainteresowani mogli wybrać firmy, na które chcieli oddać swój głos.

Wybierając firmę Bosch jako najlepszego dostawcę elektronarzędzi, głosujący docenili maszyny z serii „niebieskiej" przeznaczone do obróbki drewna, w której portfolio wchodzą urządzenia wykorzystywane przez profesjonalistów - szlifierki oscylacyjne, mimośrodowe i taśmowe, frezarki, strugi, pilarki tarczowe, wyrzynarki, ukośnice wraz z osprzętem. Nowością w tej serii jest zaprezentowana na początku roku uniwersalna piła GTM 12, która łączy w jednym urządzeniu funkcje pilarki tarczowej i ukośnicy. Urządzenie to jest jednocześnie niezwykle precyzyjne, łatwe w transporcie oraz pozwala na obróbkę różnorodnych materiałów, dzięki czemu spotkało się z uznaniem rzemieślników pracujących przy pracach wykończeniowych.

„Nagroda „Partner Roku" jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Przede wszystkim, dlatego, że przyznana została na podstawie głosów oddanych przez najbardziej wymagających klientów - profesjonalistów. Otrzymane wyróżnienia w dwóch kategoriach są dla nas oznaką ogromnego zaufania, jakim obdarzyli nas klienci oraz bodźcem do utrzymywania najwyższych standardów pracy. Wysoka jakość zarówno produktów, jak i obsługi klienta, zawsze była naszym celem i cieszymy się, że zostało to zauważone przez czytelników Produkcji Mebli drugi raz z rzędu" - mówi Jacek Siwiński, dyrektor handlowy Bosch-Elektornarzędzia.

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).

Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.

Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, sprzętu car multimedia Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »