Dom » Wnętrza

Botaniczne tapety Muraspec

Botaniczne tapety Muraspec
Zobacz więcej zdjęć »
BOTANICS to nowa kolekcja tapet Muraspec autorstwa Ted Baker. Projektant sięgnął do najpiękniejszych zakamarków Natury, a brytyjski producent przeniósł te inspiracje na winylowe bazy o wspaniałych tkaninowych fakturach.

Dziewięć różnych wzorów, jeden ponadczasowy motyw: Natura. Piękno, kolor i energia przyrody przedstawione zostały przez Teda Bakera w sposób jak najbardziej dosłowny. Na tapetach są zarówno kaskady kwiatów, roślinne girlandy, kwiatowe pnącza, jak i ukwiecone łąki. Kwiaty pysznią się kolorami, obficie kwitną, zachwycają precyzją estetycznego detalu. Tkaninowe faktury, na których wydrukowane zostały tapety, podkreślają finezję wzorów i dodają okładzinom szlachetności.
Tapety Botanics, tak jak wszystkie winylowe okładziny Muraspec, mają najwyższą obiektową jakość. W określeniu „obiektowa" zawiera się suma właściwości i zalet, które sprawiają, że właśnie te tapety najlepiej sprawdzają w miejscach takich jak biura, hotele, restauracje. To na przykład wysoka wytrzymałość mechaniczna, odporność na promienie UV, możliwość mycia i czyszczenia, trudnopalność itp. Część tapet Muraspec ma też antybakteryjną powłokę Biomaster, do wszystkich można ją dodać.
Kwiatowe wzory obecne w kolekcji Botanics można podzielić na dwie kategorie: w pierwszej są wyraziste, oszałamiające kolorami i estetycznym rozmachem grafiki kwiatów i liści. Na tapetach takich jak Tranquility, Splendour, Illusion i Forager rośliny tętnią życiem, są pysznie bogate, kwitnące, często też uchwycone w ruchu.
Druga kategoria to wzory delikatne, zwiewne i eteryczne takie jak Serenity - tapeta zdobiona swobodnie ułożonymi małymi kwiatami, podana na wykwintnych kolorystycznie bazach (krem, pudrowy róż, błękitna szarość, oliwka). W podobnym klimacie utrzymane są tapety: Unity (motyle), Triumph (kwiatowe girlandy), Magical (listki tańczące na wietrze) oraz dekorowana kwiatami irysów Euphoria.
Subtelność i urodę wszystkich tapet podkreśla głębia wzoru oraz szlachetna tkaninowa faktura, która - w zależności od wzoru, jest matowa lub połyskująca.
Tapety BOTANICS są już obecne na polskim rynku, można je planować w projektach i zachwycać się ich wzorami. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć nowe tapety "na żywo" Muraspec zaprasza do swojego showroomu w Blizne Łaszczyńskiego, przy ul. Warszawskiej 40.
Bez wychodzenia z domu nowe wzory oraz wszystkie tapety Muraspec można obejrzeć na stronie internetowej www.muraspec.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »