Dom » Budownictwo

Brama Secura z inteligentnymi dodatkami – synteza bezpieczeństwa i komfortu

Brama Secura z inteligentnymi dodatkami –  synteza bezpieczeństwa i komfortu
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy model bramy garażowej Secura oferowanej przez firmę Normstahl Entrematic posiada opatentowany i bezpieczny system ryglowania certyfikowany na antywłamaniowość zgodnie z normą ENV 1627 oraz NEN 5096 + C2.
Izolowane panele o grubości 42 mm gwarantują nie tylko najwyższą stabilność, ale również doskonałą izolacyjność cieplną. Secura dostępna jest w 10 modnych kolorach o gładkiej, satynowej i niezwykle trwałej powierzchni. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania zapewniają dodatki, takie jak nowoczesny pilot, kontroler stanu bramy Magic Door Control, czytnik linii papilarnych czy też klawiatura kodowa, które każdego dnia gwarantują płynną i niezawodną pracę bramy garażowej.
Inteligentne wyposażenie
Automatyczna brama garażowa Secura firmy Normstahl Entrematic wyposażona jest w odpowiednio dobrany napęd z serii Magic wraz z dwoma standardowymi pilotami: cztero i dwukanałowym. Oferowany za dopłatą ultranowoczesny pilot Design dodatkowo podnosi standard bramy. Dzięki zastosowaniu zdalnych nadajników możemy, siedząc w samochodzie otworzyć bramę, bez konieczności wysiadania. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk pilota i automat już zaczyna podnosić bramę. Mechanizm umożliwia otwarcie bramy z pewnej odległości, a przy okazji także włączenie oświetlenia podjazdu. Warto podkreślić, że nowy pilot Design, charakteryzuje się dużym zasięgiem działania - do 50 metrów, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na otwarcie bramy. Designerzy z firmy Normstahl Entrematic nie zapomnieli również o estetycznej formie pilota. Niewielki rozmiar i gustowny kształt jest potwierdzeniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Szykowny design pilota stanowi niebanalne połączenie z bramą Secura. Pilot Design jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami z rodziny Normstahl Entrematic.
Secura - czyli bezpieczeństwo
Firma Normstahl Entrematic oferuje bogaty program wyposażenia dodatkowego, który podnosi komfort i osobiste bezpieczeństwo każdego użytkownika. Warto tu choćby zwrócić uwagę na wyłącznik kluczykowy, który jest idealnym rozwiązaniem na wypadek, gdy zdarzy się zapomnieć pilota. Z kolei za pomocą 3-kanałowej klawiatury kodowej można otworzyć bramę bez klucza, przy pomocy osobistego kodu cyfrowego. Do wyboru jest klawiatura ze stali szlachetnej lub niebieska klawiatura foliowa ze stabilną obudową z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym, która z pewnością nie zaburzy estetyki bramy, a będzie designerskim dodatkiem do wejścia prowadzącego do garażu. W ofercie Normstahl Entrematic dostępna jest także klawiatura ze sterowaniem radiowym, która umożliwia montaż bez potrzeby układania przewodów. Wszystkie modele posiadają podświetlenie, które jest szczególnie przydatne, kiedy wracamy do domu już po zmroku. Innym inteligentnym dodatkiem jest czytnik linii papilarnych, który jest zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem do kontroli dostępu do garażu. Brama jest bowiem otwierana po identyfikacji wskanowanych odcisków palców.
Otwiera, zamyka i kontroluje - Magic Door Control
Kontroler stanu bramy Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic jest urządzeniem, które współpracuje z napędami serii Magic i wskazuje pozycję bramy: otwartą, zamkniętą, niedomkniętą lub otwartą tylko częściowo. Mechanizm ten komunikuje się z napędem radiowo, dzięki czemu nie ma potrzeby układania dodatkowych instalacji, łączących bramę z kontrolerem. Magic Door Control zasilany jest z gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza będącego na wyposażeniu seryjnym zestawu. Dzięki radiowemu sterowaniu urządzenie pozwala na otwieranie i zamykanie bramy. Dodatkowo, zautomatyzowany system pozwala z odległości kilkudziesięciu metrów otworzyć bramę i dzięki temu znacznie skrócić czas wjazdu do garażu. Zdalne sterowany kontroler posiada jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę - siedząc wygodnie w domu wystarczy spojrzeć na ekran by sprawdzić, czy brama jest zamknięta, otwarta, a może w ruchu.
Nowy model bramy garażowej wprowadzony przez Normstahl Entrematic - o nazwie Secura - jest rozwiązaniem, które może poszczycić się parametrami gwarantującymi bezpieczeństwo użytkownika i naszego samochodu, a także zapewnia komfort użytkowania. Inteligentne dodatki sprawiają, że każdego dnia brama garażowa Secura będzie pracować bez zakłóceń, a nasze mienie będzie zabezpieczone na wypadek wizyty nieproszonych gości.

Wyłącznik kluczykowy firmy Normstahl Entrematic, cena netto 210 zł
Pilot Design 2-kanałowy firmy Normstahl Entrematic, cena netto 100 zł
Pilot Design 4-kanałowy firmy Normstahl Entrematic, cena netto 120 zł
2 - kanałowy Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic, cena netto 399 zł
3 - kanałowa klawiatura kodowa firmy Normstahl Entrematic, cena netto 395 zł
Czytnik linii papilarnych firmy Normstahl Entrematic, cena netto 2390 zł

Producent: Normstahl Entrematic
www.normstahl.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GUTPR
http://www.gutpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »