Dom » Wnętrza

"Bratek szuka rodziny" - to już ostatnie dni konkursu

W 2014 roku Bratek – najstarsza linia baterii marki Deante – wchodzi w dorosłość. Aby uczcić osiemnaste urodziny, firma ogłosiła konkurs dla właścicieli Bratków.
 Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych zdjęć baterii w aranżacjach kuchennych i łazienkowych lub historii związanych z  ich użytkowaniem. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do końca kwietnia.


Linia baterii Bratek jest obecna na rynku armatury łazienkowej i kuchennej już od osiemnastu lat. Chcąc podkreślić tę ważną rocznicę, firma Deante ogłosiła konkurs, do którego zostali zaproszeni wszyscy pełnoletni właściciele baterii Bratek. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać w trzech kategoriach: wygląd, czyli zdjęcie najbardziej kreatywnej aranżacji baterii w kuchni lub łazience; opis, czyli najciekawsza historia zakupu lub użytkowania baterii oraz wiek – w tej kategorii nagrodę otrzyma właściciel najstarszej baterii Bratek. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, w tym produkty Deante.

Zdjęcia i opisy należy wysyłać na adres  konkurs@deante.pl  . Dokładne zasady konkursu znajdują się w regulaminie na stronie www.deante.pl/18urodziny oraz w wydarzeniu na profilu Facebook https://www.facebook.com/events/547321055386100/ .

Kolekcja Bratek to jedna z najpopularniejszych serii Deante. Dzięki tradycyjnej i ponadczasowej formie znalazła się w wielu polskich domach, a jej metamorfozy były odzwierciedleniem zmian zachodzących w gustach Polaków. Osiemnaste urodziny serii stały się dobrym pretekstem dla firmy, aby lepiej poznać  klientów, którzy wybrali Bratka oraz usłyszeć historie związane z użytkowaniem tego właśnie produktu. 
Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.
 

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »