Gospodarka » Żywność

Brąz dla Majonezu Kieleckiego!

Brąz dla Majonezu Kieleckiego!
Zobacz więcej zdjęć »
Zbiór nagród WSP Społem wciąż się powiększa. Tym razem cenne wyróżnienie oraz tytuł „Najlepszy Produkt 2016” otrzymał Majonez Kielecki w plastikowym opakowaniu. To dowód na niesłabnącą sympatię klientów, którzy w konkursie pełnią najważniejszą rolę - jury.

„Najlepszy produkt 2016 – wybór konsumentów” to badanie mające na celu wyłonienie najlepszych nowych produktów branży FMCG, wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2014 do 1 września 2015 roku. Organizatorem plebiscytu jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca ogólnopolskich magazynów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”.

W tegorocznej edycji o prestiżowy tytuł ubiegało się 331 artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych. Konsumenci ankietowani przez firmę GfK Polonia wybrali ich zdaniem najlepsze 174 produkty w ramach 58 kategorii. Brązowy medal otrzymał flagowy wyrób Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” Majonez Kielecki w 500ml butelce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »