Dom » Budownictwo

BUDOWLANA MARKA ROKU PO RAZ PIĄTY!

BUDOWLANA MARKA ROKU PO RAZ PIĄTY!
Zobacz więcej zdjęć »
31 maja 2012 r. w Pałacyku Otrębusy k/Warszawy odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlanej Marki Roku za rok 2011 i 2012.

Podczas Gali wręczone zostały Laureatom certyfikaty, dyplomy i statuetki Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej oraz w 20-stu kategoriach materiałów budowlanych.

Piaty raz z rzędu nasza firma została wyróżniona w tym rankingu. Polbruk otrzymał tytuł ZŁOTEJ BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2011/2012 w kategorii kostka brukowa, za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2011 i 2012 roku.

Tytuł przyznawany jest na podstawie obiektywnego, ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Tegoroczna nagroda jest dla nas kolejnym,  wielkim sukcesem, gdyż dowodzi, że marka Polbruk osiągnęła i stale utrzymuje najwyższą lokatę na rynku materiałów budowlanych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »