Dom » Budownictwo

Budownictwo360.pl - zmienia szatę i funkcjonalności

Budownictwo360.pl - zmienia szatę i funkcjonalności
Zobacz więcej zdjęć »
Budownictwo360.pl - portal budowlany, który powstał w 2010 w grudniu a swoją efektywną działalność rozpoczął w lutym 2011 roku, planuje zmienić swoją szatę i udoskonalić funkcjonalności witryny.

Dotychczas żmudne poszukiwanie wśród nawału kategorii, które rozmieszczone były dosyć chaotycznie ma się podobno skończyć. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

budownictwo360.pl

Portal jak sama nazwa wskazuje, dotyczy budownictwa. Znajduje się tam wiele informacji na ten temat. Od zwykłych aktualności prasowych po fachowe artykuły poradnikowe. Twórcy portalu, stworzyli również system ogłoszeń i katalog firm. Niestety ale w dotychczasowej wersji to nie była mocna strona. Dosyć amatorsko wykonane funkcje zapewne nie dostarczały wielu rejestrujących się firm. Co prawda wpisy były bezpłatne i ogłoszenia także, lecz to zbyt mało aby przyciągnąć przedsiębiorców budowlanych.

Inaczej się miała wartość merytoryczna. Treści w większości były autorstwa znanych firm budowlanych, dostarczane za pośrednictwem Agencji PR i reklamowych. To przyciągnęło uwagę takich gigantów jak BOLIX, który nawet w swoim ubiegłorocznym podsumowaniu, wydanym w postaci gazety Bolix Times, wyróżnił portal budownictwo360.pl jako jeden z 5 portali, za pośrednictwem których prowadził swoje kampanie reklamowe i promocyjne.

Tak więc pomimo niedociągnięć strona wydaje się, że swoje w ubiegłym roku zrobiła.

Jednak jak się okazuje, właściciele portalu, zdecydowali o jego modernizacji. Cały silnik ma opierać się na najaktualniejszym oprogramowaniu. Ponadto katalog firm oraz ogłoszenia także zostaną zmodyfikowane. Dojdzie również kilka nowych działów a rozsypane menu zostanie zminimalizowane, co ma służyć poprawie medialnej i topograficznej witryny.

Layout dotychczas dla wielu, dosyć przytłaczający ma być nieco bardziej kolorowy i nadawać "życia" całości. Ponadto zostaną wprowadzone zmiany w polityce użytkowania. Jakie to zmiany jeszcze nie wiadomo, lecz już teraz jest pewne, że dostępne będą wpisy darmowe.

Właściciel portalu zapowiada, że poprawi się jego pozycja w wyszukiwarkach, co pozwoli firmom na zwiększenie zainteresowania swoimi usługami. Również prowadzone są rozmowy z ewentualnymi nowymi partnerami medialnymi i strategicznymi. Nad całością portalu, będzie czuwać dobrze prosperująca Agencja INTERMOBI z Dąbrowy Górniczej.

Planowany debiut w nowej szacie zapowiadany był na początek lutego a więc już lada dzień możemy wpisując adres http://www.budownictwo360.pl, zastać całkiem inną stronę a jednak tą samą lecz z o wiele bardziej interesującym wyglądem i także treściami.

10 luty - to ma być data ostateczna. Taką sobie obrali twórcy jako najpóźniejszą. Czy tak się stanie i czy rzeczywiście, dalekie zmiany jakie zapowiadają, będą odzwierciedleniem i zaskoczą internautów? Na chwilę obecną, właściciel nie podaje dalszych szczegółów. Pozostaje więc czekać...Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Znajdziesz-tu! - copywriting,informacje,porady
http://www.znajdziesz-tu.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »