Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

BumerangTravel.pl - nowy kolos wśród internetowych agencji turystycznych

Branża turystyczna w Polsce wciąż się rozwija. Powstają nowe ubogie agencje turystyczne bez pomysłu na dalszy rozwój i zaistnienie w Internecie.

Agencja turystyczna "Bumerang" z Krakowa do sprawy podeszła profesjonalnie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

10 milionów ofert turystycznych kilkudziesięciu znanych i cenionych organizatorów robi wrażenie. Tysiące ofert last minute i setki super last minute to dobry kąsek dla klientów chcących zaoszczędzić kilkaset złotych.

BumerangTravel.pl działa znakomicie. Branża turystyczna spotyka się w internecie z brakiem zaufania ze strony klientów. Polacy w statystykach rezerwacji on-line daleko odbiegają od zachodnich sąsiadów, stąd dobry call-center i profesjonalne dorardztwo są najlepszym rozwiązaniem tego problemu.

Internetem posługuje sie wiele osób. Dla części z nich poszukiwanie odpowiedniej oferty jest zbyt uciążliwe i monotonne. Portal BumerangTravel.pl jako jeden z nielicznych oferuje darmową usługę doradztwa nawet najbardziej niezdecydowanym osobom.

Wystarczy, że podasz swoje oczekiwania i możliwości finansowe, a w odpowiedzi zostanie podesłana Tobie lista najbardziej trafnych ofert.

"Bumerang" jest popularną i docenianą agencją turystyczną z siedzibą w Krakowie. 10-letnie doświadczenie w branży obfituje stałą bazą zadowolonych klientów.

Okres wakacyjny jest okresem wzmożonej pracy. Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosi się o kontakt on-line lub osobisty:
tel: +48 12 421 80 10 fax: +48 12 421 80 10 gg: 4974345 skype: bumerangtravel mail: biuro@bumerangtravel.pl

BIURO TURYSTYCZNE "BUMERANG" ul. Floriańska 16/4 31-021 Kraków

BumerangTravel.pl zapewnia udane wakacje każdemu klientowi. Skorzystaj z naszych usług już dziś i miło wspominaj rok 2009.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro podróży Bumerang
http://bumerangtravel.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    agnieszka883 2009-06-10 19:27:13

    znam dobrze to biuro. Z bumerangtravel.pl już 4 rok jadę na wypoczynek. Bardzo cenie solidne firmy, a biuro z Krakowa jeszcze mnie nie zawiodło. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną w spokoju bez przykrych niespodzianek spędzić wakacje.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »