Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hurghada

Hurghada to bardzo popularne miasto turystyczne w Egipcie na wybrzeżu Morza Czerwonego. Miasto zostało założone w początkach wieku XX. Hurghada na przestrzeni 30 lat przeobraziła się z niewielkiej rybackiej wioski liczącej kilkuset mieszkańców w jedną z najbardziej znanych miejscowości turystycznych

Hurghada Sławę osiągnęła dzięki wspaniałemu położeniu nad kryształowo czystym Morzem Czerwonym, obfitującym w malownicze rafy koralowe, które są głównym atutem.

Ponadto bliskość bezkresnej pustyni, malowniczy łańcuch górski, cicha i spokojna okolica, piaszczyste plaże - to wszystko przyciąga turystów pragnących wypocząć.

Miasto w dalszym ciągu jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem turystycznym - powstają nowe obiekty i hotele. Mieszkańcy szykują dla turystów coraz więcej atrakcji turystycznych.

Do Hurghady turyści podróżują na przełomie całego roku, ponieważ sezon turystyczny trwa tam cały rok, a wszystko dzięki bardzo korzystnym temperaturom powietrza oraz ciepłym wodom Morza Czerwonego.

Przeglądaj oferty podróży do Egiptu biura Bumerangtravel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bumerangtravel.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »