Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Portal turystyczny BumerangTravel.pl podnosi swój poziom

Portal turystyczny BumerangTravel.pl podnosi swój poziom
Zobacz więcej zdjęć »
Portal turystyczny BumerangTravel.pl stale podnosi swój poziom. Opcja newslettera jest sporym udogodnieniem dla osób poszukujących ofert promocyjnych

Do dyspozycji odwiedzających powstała nowa funkcja newslettera, która umożliwia każdej osobie zapisanie się i otrzymywanie list najatrakcyjniejszych ofert ostatniej szansy - super last minute

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Zamawianie newslettera jest całkowicie bezpłatne, a odbywa się na drodze podania i potwierdzenia e-maila. Lista najatrakcyjniejszych pozycji wybrana przez obsługę może znacznie skrócić czas poszukiwania odpowiednich ofert turystycznych, których liczba liczona jest w milionach.

Lista super last minute prezentuje zniżki wprost od organizatorów turystycznych, którzy stosują mega promocje aby zwabić klientów. Zniżki w wysokości 30% od kwoty katalogowej lub oferty 2 w 1 (dwie osoby w cenie jednej) to typowy wabik. Korzystając z ofert super last minute każdy klient może zaoszczędzić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Oferty super last minute dotyczą zarówno kierunków najpopularniejszych wśród turystów, jak również mniej obleganej "egzotyki". Dzięki mega promocjom można tanio wypoczywać w hotelach niskiego, średniego i wysokiego standardu za pół darmo.

BumerangTravel.pl - twoje biuro podróżyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bumerangtravel.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »