Dom » Budownictwo

Bungalow Classic od Wolf System – stylowy i funkcjonalny dom energooszczędny

Firma Wolf System, tworząc nowy projekt domu Bungalow Classic, połączyła klasyczną estetykę z energooszczędną technologią budowy. Zastosowanie tego typu rozwiązań pozwoli użytkownikom cieszyć się zarówno pięknym wyglądem domu, jak i korzyściami z mieszkania w ekologicznym budynku z prefabrykatów.

Budownictwo prefabrykowane cieszy się bardzo dużą popularnością na polskim rynku. Osoby planujące rozpoczęcie budowy swojego wymarzonego domu w technologii prefabrykowanej, zwracają uwagę nie tylko na korzyści płynące z zastosowania tego typu budowy - równie istotne są dla nich kwestie związane z funkcjonalnością oraz estetyką budynku. Specjalnie dla nich firma Wolf System wprowadza na rynek nowy, 120-metrowy dom o nazwie Bungalow Classic.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Funkcjonalny i rodzinny

Nowy, studwudziestometrowy dom jednorodzinny firmy Wolf System - Bungalow Classic - cechuje się przede wszystkim bardzo dobrymi parametrami cieplnymi, dzięki którym możliwe jest znaczne obniżenie kosztów związanych z wydatkowaniem energii. Wyróżnia go także funkcjonalne rozmieszczenie powierzchni - praktyczne rozwiązanie dla trzyosobowej rodziny, która ceni sobie prowadzenie bogatego życia towarzyskiego. Sprzyja temu wygodne połączenie kuchni, jadalni oraz dużego salonu z oknami wychodzącymi na taras, który jest niejako centralnym punktem całego domu. Są one rozdzielone jedynie ścianą działową, dzięki czemu każde pomieszczenie stanowi odrębną całość, nie powodując wizualnego zmniejszenia powierzchni użytkowej. Tak zaaranżowana przestrzeń sprawia wrażenie dużej i otwartej, zachowując jednocześnie kameralny charakter każdego z pomieszczeń. Oprócz salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, w nowym domu jednorodzinnym firmy Wolf System zaplanowano dwa pokoje, które mogą pełnić funkcję sypialni - większa z nich połączona jest bezpośrednio z garderobą, z kolei mniejsza nadaje się idealnie na pokój dla dziecka. W projekcie przewidziano także dwie łazienki, jedną z narożną wanną, drugą z prysznicem oraz niewielkie pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić rolę spiżarni. Rozmieszczenie wszystkich tych pomieszczeń na jednym poziomie sprawia, że domownicy każdego dnia nie są zmuszeni korzystać ze schodów, by wdrapać się na wyższą kondygnację, co może być uciążliwe, szczególnie w późniejszym wieku. Dlatego też projekt Bungalow Classic firmy Wolf System to dom idealny dla wszystkich, bez względu na metrykę.
Z kolei tym, którzy potrzebują więcej miejsca na rzadziej używane przedmioty z pewnością przypadnie do gustu dodatkowe pomieszczenie na poddaszu. Ów strych z powodzeniem będzie pełnił
funkcję składziku.

W klasycznym stylu

Klasyczna uroda domu jednorodzinnego Bungalow Classic stworzonego przez firmę Wolf System zachwyci osoby ceniące tradycyjne projekty budowlane. Stonowana kolorystka elewacji oraz elegancki kopertowy dach sprawiają, że budynek wygląda niezwykle gustownie, a wykorzystanie drewna jako głównego surowca nie tylko potęguje wrażenia estetyczne, ale również stwarza komfortowe i przyjazne warunki mieszkaniowe. Z kolei zastosowanie dużej ilości przeszkleń, takich jak wielkopowierzchniowe okna, czy też przesuwne drzwi wychodzące na taras i ogród sprawia, że cała konstrukcja sprawia wrażenie lekkiej i przestronnej.

Energooszczędnie i szybko

Domy ekologiczne firmy Wolf System, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii budowy z prefabrykatów, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Doskonałe parametry cieplne, które zostały osiągnięte poprzez zamontowanie ścian zewnętrznych Thermo o współczynniku przenikania ciepła U=0.19 W/m2K oraz energooszczędnych okien o współczynniku U=0,6 W/m2, pozwalają na dużą oszczędność kosztów związanych ze zużyciem energii. Z kolei wykorzystanie gotowych elementów, które zostają przygotowane wcześniej na hali produkcyjnej firmy Wolf System, a następnie złożone w jedną całość na miejscu, znacznie skraca czas budowy. Dzięki temu dom Bungalow Classic w stanie surowym powstaje w ciągu zaledwie 4-6 tygodni, a w stanie deweloperskim - po 2-3 miesiącach po rozpoczęciu przez firmę Wolf System prac.

Bungalow Classic firmy Wolf System łączy w sobie zalety ekologicznego budulca z eleganckim wyglądem i praktyczną aranżacją przestrzeni. To jednak nie wszystko - teraz każdy z nas może urzeczywistnić marzenia o ciepłym i tanim w eksploatacji domu już po 3 miesiącach od momentu rozpoczęcia budowy.


Dom prefabrykowany Bungalow Classic firmy Wolf System Sp. z o.o.
Długość: 14,24 m
Szerokość: 10,78 m
Powierzchnia użytkowa: 120 m2
Cena: Indywidualna wycena

Wolf System Sp. z o.o.
ul. Budowlana 17
41-100 Siemianowice Śląskie
tel. (32) 60-53-700
www.wolfsystem.pl

Międzynarodowy koncern Wolf System to firma o ponad 40 - letniej tradycji. Obecność w 17 krajach Europy i ponad 3500 oddanych pracowników przyczyniają się do ciągłego rozwoju firmy w obszarach budownictwa betonowego, stalowego i drewnianego. Wolf System - odpowiedni produkt od odpowiedniego partnera.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »