Moda » Odzież

Butik SPOT. w Poznaniu

Butik SPOT. w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Butik SPOT. powstał z myślą o tych, którzy ubiorem pragną podkreślić swój indywidualny styl. Dostępna w nim kolekcja to kompozycja wyrafinowanego smaku połączona z doskonałymi jakościowo materiałami.

Znajdujące się w Butiku rzeczy to unikatowe modele, które stanowią wyraz artystycznej pasji młodych projektantów. Stworzone jako pojedyncze egzemplarze czekają na tych, którzy szukają sposobu na wyrażanie swojej osobowości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Poza kolekcją znanej polskiej projektantki - Violi Śpiechowicz, w Butiku odnaleźć można kolekcje, które zdobywały liczne wyróżnienia w międzynarodowych konkursach. Olga Bittner, Łukasz Czajkowski, Idalia Mantas, Magdalena Muzyka czy  Agnieszka Światły, to tylko niektórzy z twórców, dla których projektowanie jest receptą na życie. Oryginalne propozycje pochodzą także m in. z pracowni Celapiu, Langner, Maldoror oraz Selektorni.

Pomimo pewnej różnorodności w kolekcji i ofercie, wszystkie modele łączy jedno - oryginalność, niepowtarzalny styl i nowatorskie podejście do mody. W Butiku SPOT. organizowane są także spotkania z projektantami i stylistami, liczne pokazy oraz wiele innych wydarzeń, których tematem przewodnim jest moda.


Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.spot.poznan.pl. Butik SPOT. znaleźć można w Poznaniu przy ulicy Dolna Wilda 87.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »