Moda » Obuwie

Buty LOFT37.PL w pokazie Agaty Wojtkiewicz

Buty LOFT37.PL w pokazie Agaty Wojtkiewicz
Zobacz więcej zdjęć »
Agata Wojtkiewicz, jedna z najbardziej utalentowanych polskich projektantek, zaprosiła markę LOFT37.PL do współpracy przy swoim pokazie „6 a.m.” w ramach Fashion Week Poland.

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka to właścicielki marki LOFT37.PL, a zarazem kreatorki oryginalnego obuwia w stylu hand made. Świeżość i prostota ich projektów sprawiają, że buty LOFT37.PL stały się swoistym must have kobiety ceniącej oryginalność i styl. Kluczem do sukcesu okazała się niespotykana jak dotąd możliwość indywidualnego wyboru, który marka oferuje swoim klientkom. Każda kobieta, poprzez samodzielny dobór faktury i kolorystyki skóry buta, ma poczucie wyjątkowości i idealnego dopasowania do swoich potrzeb. Te wszystkie cechy, w połączeniu z subtelnym wzornictwem, zaważyły na współpracy tej marki z Agatą Wojtkiewicz. Projektantka, znana z niezwykle kobiecej stylistyki, przykłada wielką wagę do materiałów oraz jakości wykonania dodatków. Dlatego chętnie przystała na propozycję przygotowania do jej pokazu ekskluzywnych modeli butów z kolekcji LOFT37.PL. W trakcie pokazu Agaty Wojtkiewicz „6 a.m.” zobaczymy, wybrane przez projektantkę i wykonane w kolorach jej kolekcji, dwa modele butów LOFT37.PL: CRAZY HORSE oraz VELVET REVOLVER. Pokaz w ramach Designer Avenue, odbędzie się 30 października o godzinie 17:00. Natomiast limitowana seria butów LOFT37.PL, będzie dostępna w sprzedaży już od połowy listopada na stronach www.loft37.pl, Full of Style oraz w Atelier Agaty Wojtkiewicz. Natomiast klientki z Łodzi i okolic, mają możliwość zapoznania się z całą kolekcją LOFT37.PL, w lotnym butiku Pop-Up-Shop Agaty Wojtkiewicz otwartym w Manufakturze od 21 do 30 października.

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kołogrecka

BLACK&WHITE PR/PO PROSTU PR

ul. Bracka 25/B8

Warszawa 00-028

tel. 22 692 16 10

mobile. 601 40 70 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »