Rozrywka i wypoczynek » Sport

Calypso Fitness już otwarty. Nowy klub w Supersamie

Calypso Fitness już otwarty. Nowy klub w Supersamie
Zobacz więcej zdjęć »
W Supersamie swoją pierwszą filię na Górnym Śląsku otworzyła dziś największa sieć klubów sportowych w Polsce – Calypso Fitness. W Supersamie klub Calypso Fitness położony jest na poziomie +2 i zajmuje 1850 m kw. powierzchni.

Osoby aktywne fizycznie znajdą tu doświadczoną kadrę i wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt, a po treningu mogą spokojnie zrobić zakupy, zjeść czy napić się kawy w restauracjach oraz punktach gastronomicznych DH Supersam.

Nowy najemca zastąpił wcześniejszego operatora fitness, doskonale uzupełniając zróżnicowaną ofertę domu handlowego położonego w samym centrum Katowic. Śródmiejska lokalizacja to bowiem jeden z wielu atutów sieci Calypso Fitness w całej Polsce. Dzięki położeniu klub jest blisko klienta pracującego, robiącego zakupy, wracającego do domu czy spędzającego na mieście wolny czas.

Ofertę Calypso Fitness wyróżnia innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną, gwarantowaną przez PZU Zdrowie. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana wszystkim, którzy w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Klubowicze Calypso Fitness w Supersamie mogą liczyć na wsparcie doświadczonych i profesjonalnych trenerów, którzy oferują różnorodne plany treningowe, w tym indywidualne, a także pomoc w zmianie złych nawyków żywieniowych i treningowych. A to wszystko w cenie karnetu. Calypso Fitness to już 50 klubów w 20 miastach Polski. Dynamicznie rozwijająca się sieć posiada kadrę ponad 900 wykwalifikowanych trenerów. Sieć honoruje powszechnie znane karty partnerskie, takie jak: Multi Sport, Be Active, My Life.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »